О признании утратившим силу решения Степногорского городского маслихата от 27 февраля 2018 года № 6С-25/11 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения города Степногорска, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № 7С-11/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26308
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения города Степногорска, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 27 февраля 2018 года № 6С-25/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6486).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
Х.Кабар

Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/11 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Степногорск қаласының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26308 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Степногорск қаласының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6486 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
Х.Кабар