О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № С 14-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26064.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 004 383,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 804 723,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 442,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 263 577,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 923 640,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 859 235,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 676,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 323,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 143 471,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -143 471,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2022 № С 29-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов в сумме 96 660,0 тысяч тенге, в том числе:
Урюпинский сельский округ 11 604,0 тысяч тенге;
Кенесский сельский округ 15 995,0 тысяч тенге;
Наумовский сельский округ 10 949,0 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ 10 099,0 тысяч тенге;
Новорыбинский сельский округ 9 462,0 тысяч тенге;
Енбекский сельский округ 13 159,0 тысяч тенге;
Жалгызкарагайский сельский округ 14 196,0 тысяч тенге;
село Азат 11 196,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2022 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2022 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С 14-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26064 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 004 383,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 804 723,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 442,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 263 577,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 923 640,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 859 235,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 676,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 323,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 143 471,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -143 471,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 02.12.2022 № С 29-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 96 660,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Урюпин ауылдық округіне 11 604,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне 15 995,0 мың теңге;
Наумов ауылдық округіне 10 949,0 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне 10 099,0 мың теңге;
Новорыбин ауылдық округіне 9 462,0 мың теңге;
Еңбек ауылдық округіне 13 159,0 мың теңге;
Жалғызқарағай ауылдық округіне 14 196,0 мың теңге;
Азат ауылы 11 196,0 мың теңге.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 10 323,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.10.2022 № С 27-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2022 год предусмотрен объем субвенции из областного бюджета в сумме 2 885 963,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 320,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2022 № С 29-1 (вводится в действие с 01.01.2022).

5. Аудандық бюджетте 2022 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 10 323,6 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.10.2022 № С 27-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2022 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция көлемі 2 885 963,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ауданның 2022 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 320,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 02.12.2022 № С 29-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 7.

8. 2022 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
9. 2022 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 7-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.

10. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № С 14-1
Районный бюджет на 2022 год

10. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 8-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
11. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 14-1 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

8 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 571,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 571,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 571,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
435 522,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
435 522,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 709,7
002
Программа занятости
112 520,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 085,1
005
Государственная адресная социальная помощь
9 770,5
006
Оказание жилищной помощи
126,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52 320,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
624,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
335,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 441,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 641,8
021
Капитальные расходы государственного органа
250,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45 628,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 887,2
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 031,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
462 432,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
216 266,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
133 916,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
82 350,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

8 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 571,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 571,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 571,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
435 522,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
435 522,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 709,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112 520,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 085,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 770,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
126,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52 320,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
624,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
335,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 441,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
19 641,8
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45 628,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 887,2
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 031,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
462 432,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
216 266,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
133 916,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
82 350,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 086 186,0
01
Государственные услуги общего характера
233 007,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 390,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 390,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
127 442,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
127 442,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 313,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58 547,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 036,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
365,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
365,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 954,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
10 954,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8 908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 908,0
02
Оборона
10 757,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 757,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 471,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 310,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 976,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 940,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 940,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 940,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
190 864,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190 864,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2 086 186,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
233 007,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 390,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 390,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
127 442,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
127 442,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60 313,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 547,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 036,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
365,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
365,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 954,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 954,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8 908,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 908,0
02
Қорғаныс
10 757,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 757,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 471,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 310,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 976,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 940,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 940,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 940,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
190 864,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190 864,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 408,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 467,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
52 253,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
17 393,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
17 393,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 434,0
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
1 434,0
Целевые трансферты на развитие
312 564,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
60 000,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
60 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
252 564,0
На развитие транспортной инфраструктуры
252 564,0
Бюджетные кредиты
12 000,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 000,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 000,0
Приложение 5 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № С 14-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету района на 2022 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2022 № С 29-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1 454 882,3
Целевые текущие трансферты
1 404 102,2
в том числе:
На оплату труда государственных служащих
144 975,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 834,0
Аппарат акима района (города областного значения)
150 000,0
На содержание коммунальное государственное учреждение "SmartAqkol"
150 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 230,4
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
На обеспечение льготного проезда
12 182,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
364,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7 408,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7 467,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
52 253,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
17 393,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
17 393,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 434,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
1 434,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
312 564,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
60 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
60 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
252 564,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
252 564,0
Бюджеттік кредиттер
12 000,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 000,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
12 000,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 14-1 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 02.12.2022 № С 29-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 454 882,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 404 102,2
оның iшiнде:
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
144 975,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 834,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
150 000,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
150 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 230,4
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін
750,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
12 182,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
364,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

8 268,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 976,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 187,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
318,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
22 085,1
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
1 029,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
314,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
459,5
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 297,3
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
126 303,2
На ремонт объектов спорта
87 587,2
Установка спортивных площадок
38 716,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 378,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 378,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 714,8
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки
17 714,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
535 011,9
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
185 201,4
На ремонт автомобильных дорог
295 514,2
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
54 296,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
357 654,9
На ремонт объектов культуры
357 654,9
Целевые трансферты на развитие
50 780,1
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
50 780,1
На строительство жилья коммунального жилищного фонда
28 980,2
На развитие объектов сельского хозяйства

8 268,5
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
11 976,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 187,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
318,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
22 085,1
"Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға
1 029,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасын іске асыруға
314,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
459,5
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
2 297,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
126 303,2
Спорт объектілерін жөндеуге
87 587,2
Спорттық жабдықтарды орнату
38 716,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 378,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 378,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 714,8
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
17 714,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
535 011,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
185 201,4
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
295 514,2
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
54 296,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
357 654,9
Мәдениет объектілерін жөндеуге
357 654,9
Нысаналы даму трансферттерi
50 780,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50 780,1
Коммуналдық тұрғын үй қорын салу үшін
28 980,2
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға