О бюджете города Атбасар на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 318 214,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 214 425,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 167,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 305,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 75 315,8 тысяч тенге;
2) затраты – 338 942,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 728,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 728,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 728,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/4 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 318 214,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 214 425,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 167,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 305,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 315,8 мың теңге;
2) шығындар – 338 942,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 728,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 728,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 728,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть, что в бюджете города Атбасар на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/3
Бюджет города Атбасар на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. 2022 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/3 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
75 315,8
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
74 874,8
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Атбасар по улицам: Островского, Л.Белаш
24 874,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Веденеева
50 000,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
441,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
441,0

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
75 315,8
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 874,8
Атбасар қаласында Островский, Л.Белаш көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 874,8
Атбасар қаласы Веденеева көшесінің көше-жол желілерін орташа жөндеу
50 000,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
441,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
441,0