О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-79-2 "О бюджетах сельских округов и села Каменка на 2021-2023 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2021 года № 7С-6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 апреля 2021 года № 8428
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Каменка на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-79-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8314) следующие изменения:
пункты 1, 4, 8, 11, 14, 18, 23, 27, 30, 34, 38, 41 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52109,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21167,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30942,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74000,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21891,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21891,4 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22171,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19651,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23757,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-79-2 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 7С-6-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 8428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің және Каменка ауылының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-79-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8314 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 4, 8, 11, 14, 18, 23, 27, 30, 34, 38, 41 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52109,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21167,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30942,0 мың теңге;
2) шығындар – 74000,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21891,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21891,4 мың теңге.";
"4. Есіл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22171,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19651,0 мың теңге;
2) шығындар – 23757,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3392,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3392,9 тысяч тенге.";
"41. Утвердить бюджет села Каменка на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13547,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1053,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12494,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14027,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 6 апреля
2021 года № 7С-6-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6C-79-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3392,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3392,9 мың теңге.";
"41. Каменка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 12, 12-1 және 12-2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13547,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1053,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12494,0 мың теңге;
2) шығындар – 14027,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 6 сәуірдегі
№ 7С-6-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6C-79-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР