О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2021 года № 7С6-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23323
Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8310) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 899,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 788,4 тысяч тенге;
2) затраты – 35 196,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 296,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коржинколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 046,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 073,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 973,3 тысяч тенге;
2) затраты – 15 046,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 7С6-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23323 болып тіркелді
Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8310 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 899,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 788,4 мың теңге;
2) шығындар – 35 196,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -296,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296,8 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қоржынкөл ауылының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 046,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 973,3 мың теңге;
2) шығындар – 15 046,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Бауманское на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 044,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 905,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 139,6 тысяч тенге;
2) затраты – 20 578,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -533,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 533,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 376 727,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 504,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 363 223,9 тысяч тенге;
2) затраты – 379 221,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 493,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 493,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 493,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Буревестник на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Бауман ауылының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 044,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 905,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 139,6 мың теңге;
2) шығындар – 20 578,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -533,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 533,5 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 376 727,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 504,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 363 223,9 мың теңге;
2) шығындар – 379 221,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 493,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 493,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 493,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Буревестник ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77,5 тысяч тенге.";
приложения 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
О.Топоркова
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Приложение 1 к решению

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –77,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
О.Топоркова
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов

1 800,0
Текущий ремонт отопительной системы административного здания
2 353,9
На ремонт автомобильных дорог
14 560,8
Бюджет села Коржинколь
3 973,3
Освещение улиц населенных пунктов
230,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
3 743,3
Бюджет села Бауманское
3 633,6
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
3 633,6
Бюджет Алакольского сельского округа
16 262,7
Освещение улиц населенных пунктов
575,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
5 598,8
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 701,0
На ремонт автомобильных дорог
8 087,9
На зимнее содержание внутрипоселковых дорог
300,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
8 133,6
Освещение улиц населенных пунктов
3 150,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
4 485,6
На зимнее содержание внутрипоселковых дорог
498,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
167 607,0
в том числе:
Бюджет села Егиндыколь
141 314,4
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
20 137,5
На ремонт автомобильных дорог
121 176,9
Бюджет Алакольского сельского округа
5 506,0
На ремонт автомобильных дорог
5 506,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
20 786,6
На ремонт автомобильных дорог
20 786,6
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
205 199,0
в том числе:
Бюджет села Спиридоновка
81,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
81,0
Бюджет села Коржинколь
166,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
166,0
Бюджет села Бауманское
984,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
984,0
Бюджет села Егиндыколь
203 788,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
686,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
203 102,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
180,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
180,0

1 800,0
Әкімшілік ғимараттың жылу жүйесін ағымдағы жөндеу
2 353,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
14 560,8
Қоржынкөл ауылының бюджеті
3 973,3
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
230,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
3 743,3
Бауман ауылының бюджеті
3 633,6
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
3 633,6
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
16 262,7
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
575,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
5 598,8
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын қамтамасыз ету
1 701,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
8 087,9
Кентішілік жолдарды қысқы күтіп-ұстауға
300,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
8 133,6
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
3 150,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
4 485,6
Кентішілік жолдарды қысқы күтіп-ұстауға
498,0
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
167 607,0
оның ішінде:
Егіндікөл ауылының бюджеті
141 314,4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
20 137,5
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
121 176,9
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
5 506,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
5 506,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
20 786,6
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
20 786,6
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
205 199,0
оның ішінде:
Спиридоновка ауылының бюджеті
81,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
81,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
166,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
166,0
Бауман ауылының бюджеті
984,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
984,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
203 788,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
686,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
203 102,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
180,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
180,0