О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 1 июля 2020 года № 73/2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Есиль"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2021 года № 9/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2021 года № 23913
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Есиль" от 1 июля 2020 года № 73/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7943).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С.Агымбаев

Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 73/2 "Есіл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 9/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 тамызда № 23913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 - тармағына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІМ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 1 шілдедегі № 73/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7943 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С.Агымбаева