О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 6С-16/5 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2021 года № 7С-12/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23816
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жаркаинского района" от 12 декабря 2017 года № 6С-16/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6253).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов

Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-16/5 "Сот шешімімен Жарқайың ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 7С-12/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23816 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Жарқайың ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-16/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6253 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов