О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2021 года № 7ВС-8-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23352
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8322) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 284407,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 271289,2 тысяч тенге;
2) затраты – 288289,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3882,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3882,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7881 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77255 тысяч тенге;
2) затраты – 89059,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3170,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3170,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 126083 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119751 тысяч тенге;
2) затраты – 128360,4 тысяч тенге;

Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 7ВС-8-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23352 болып тіркелді
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8322 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284407,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 271289,2 мың теңге;
2) шығындар – 288289,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3882,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3882,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7881 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 77255 мың теңге;
2) шығындар – 89059,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3170,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3170,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 119751 мың теңге;
2) шығындар – 128360,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 489,4 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29753 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28353 тысяч тенге;
2) затраты – 30508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-755) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 755 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19563,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1066 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18497,1 тысяч тенге;
2) затраты – 21019,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1456,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1456,4 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22407,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21426,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22569,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-162,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Байдусенов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 июня
2021 года № 7ВС-8-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Бюджет села Жаксы на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 489,4 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29753 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28353 мың теңге;
2) шығындар – 30508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-755) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 755 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19563,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18497,1 мың теңге;
2) шығындар – 21019,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1456,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1456,4 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2021-2023 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22407,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21426,2 мың теңге;
2) шығындар – 22569,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-162,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 44 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Байдусенов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 маусымдағы
№ 7ВС-8-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жақсы ауылының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

147485,4
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
48435,2
на содержание аппарата акима села Жаксы: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
5249,4
услуги по вывозу снега
4800
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
3144
устройство спортивной площадки в селе Жаксы
1200,2
услуги по установке искусственного газона на спортивной площадке
1119,4
монтаж поребрики на территорию спортивной и детской площадки на южной стороне села Жаксы
667,8
покраска ограждений из сетчатых понелей, металлических стоек футбольного ограждения, футбольных ворот, волейбольных стоек
250
приобретение модульной котельной
5527,7
услуги по буртованию мусора
1452,5
изготовление мурала (роспись стен высотные работы)
1014,4
приобретение контейнеров для сбора пластиковых бутылок
400
текущий ремонт уличного освещения по улице Абай села Жаксы
1450
услуги по изготовлению, установке, подключению уличной светодиодной консоли
3000
обустройство прилегающей территории стелы "Jaksy" в селе Жаксы
9979
устройство МАФ для обустройства прилегающей территории стеллы в с.Жаксы
310,6
электромантажные работы и установка видеонаблюдения в с.Жаксы стелла "Jaksy"
1297,6
металлоконструкции ограждений, вывески, арки для обустройства прилегающей территории стеллы "Jaksy"
1430,5
земляные работы, газоны, цветники для благоустройства прилегающей территории стеллы "Jaksy"
1365,3
разработка сметной документации по объекту "Наружное электроосвещение улиц в селе Жаксы Жаксынского района" (протяженность 6,5 км.)
693
для проведения работ по частичной замене уличных светильников по улицам в селе Жаксы
745
приобретение мультидвигателя и резиновой крошки
820
услупо по установке видеонаблюдения в селе Жаксы
2518,8
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
3300
услуги по вывозу неопасных отходов
1450
текущий ремонт водонапорной башни
800
приобретение и установка фигур для детской игровой площадки в селе Жана Кийма
1050
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
4289
на содержание аппарата акима Беловодского сельского округа: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу, оплата услуг связи
896
на оплату уличного освещения
680
услуги по вывозу снега
900
услуги по установке видеонаблюдения в селах Беловодское, Перекатное
953
оформление земельных участков под строительство линии электропередач
360
услуги по вывозу неопасных отходов
500
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района

147485,4
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
48435,2
Жақсы ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
5249,4
қар шығару бойынша қызметтер
4800
Жақсы ауылы Сейтжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
3144
Жақсы ауылында спорт алаңын салу
1200,2
спорт алаңында жасанды көгалдарды орнату бойынша қызметтер
1119,4
Жақсы ауылының оңтүстік жағындағы Спорт және балалар алаңы аумағына қабырға орнату
667,8
торлы панельдерден жасалған қоршауларды, футбол қоршауларының металл тіреулерін, футбол қақпаларын, волейбол тіректерін бояу
250
модульдік қазандықты сатып алу
5527,7
қоқыстарды жинақтау бойынша қызметер
1452,5
мурал жасау (қабырғаларды бояу, биіктік жұмыстары)
1014,4
пластикалық бөтелкелерді жинауға арналған контейнерлерді сатып алу
400
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі көше жарығын ағымдағы жөндеу
1450
сыртқы жарық диодты консольді жасау, орнату, қосу қызметтері
3000
Жақсы ауылындағы "Jaksy" стеласының іргелес аумағын жайластыру
9979
Жақсы ауылындағы стелланың іргелес аумағын жайластыруға арналған МАФ құрылғысы
310,6
Жақсы ауылында" Jaksy" стелласына электр монтаждау жұмыстары және бейнебақылау орнату
1297,6
"Jaksy " стелласының іргелес аумағын жайластыруға арналған қоршаулардың, маңдайшалардың, аркалардың металл конструкциялары
1430,5
"Jaksy " стелласының іргелес аумағын абаттандыруға арналған жер жұмыстары, көгалдар, гүлзарлар
1365,3
"Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы көшелерді сыртқы электрмен жарықтандыру" нысаны бойынша сметалық құжаттама әзірлеу (ұзындығы 6,5 км.)
693
Жақсы ауылының көшелеріндегі көше шамдарын ішінара ауыстыру жұмыстарын жүргізу үшін
745
мультидвигатель мен резеңке үгіндісін сатып алу
820
Жақсы ауылында бейнебақылау орнату бойынша көрсетілетін қызмет
2518,8
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
3300
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
1450
су мұнарасын ағымдағы жөндеу
800
Жаңа Қима ауылында балалар ойын алаңы үшін фигураларды сатып алу және орнату
1050
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
4289
Беловод ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары, байланыс қызметтерін төлеу
896
көше жарығын төлеуге
680
қар шығару бойынша қызметтер
900
Беловод, Перекатное ауылдарында бейнебақылау орнату жөніндегі қызметтер
953
электр беру желілерін салу үшін жер учаскелерін ресімдеу
360
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты

54512
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дорожная в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
13859,6
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сельхозтехника в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
18478,1
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
22174,3
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
21258
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
8160
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
3060
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
3353
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице К.Тутктубаева села Жаксы
2804
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
891
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
1881
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
187
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице С.Жакупова села Жаксы
922
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
14737,4
текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
14737,4
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
38379,8
текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
38379,8
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
10534
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
1488
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
1913
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Запорожье
3642
средний ремонт дороги по улице Школьная села Запорожье
3491

54512
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылының Дорожная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13859,6
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Сельхозтехника көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
18478,1
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22174,3
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
21258
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8160
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3060
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3353
Жақсы ауылының Қ. Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2804
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
891
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1881
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
187
Жақсы ауылы С. Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
922
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
14737,4
Жақсы ауданының Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
14737,4
Жақсы ауданының Ешім ауылы әкімінің аппараты
38379,8
Жақсы ауданының Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
38379,8
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
10534
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1488
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1913
Запорожье ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3642
Запорожье ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3491