О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № 7ВС-16-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25658
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8319) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5684059,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 722654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9383,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18299 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4933722,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5826354,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11763,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14489,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39711,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39711,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-193769,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193769,6 тысяч тенге.";
Пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам в сумме 14489,9 тысяч тенге";

Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 7ВС-16-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25658 болып тіркелді
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8319 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5684059,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 722654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9383,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18299 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4933722,6 мың теңге;
2) шығындар – 5826354,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11763,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14489,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39711,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39711,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-193769,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193769,6мың теңге";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 14489,9 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша негізгі борышты өтеу қарастырылғаны ескерілсін";

46925,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
652
02
Оборона
4142,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4142,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3146,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
757,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
238
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3213
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3213
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3213
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
287821,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
287821,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30561,2
002
Программа занятости
58780,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27959,6
005
Государственная адресная социальная помощь
21186
006
Оказание жилищной помощи
6469
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32948,7
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
875,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12260,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1470
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4556,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
691901,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
445115
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

46925,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
652
02
Қорғаныс
4142,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4142,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3146,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
757,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
238
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3213
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3213
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3213
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
287821,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287821,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30561,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58780,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27959,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21186
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6469
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32948,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
875,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43200
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
12260,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1470
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4556,6
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
691901,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
445115
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

2695,9
Отдел культуры и развития языков района
213196
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20676
Капитальный ремонт Дома культуры Жаксынского района
192520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
630790
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Абая села Жаксы Жаксынского района
73441
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Тәуелсіздік села Жаксы Жаксынского района
27537
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улицы Гагарина села Жаксы Жаксынского района
30180
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
25238
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 1 в селе Жаксы Жаксынского района
8020
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 2 в селе Жаксы Жаксынского района
7030
Средний ремонт внутри-поселковых дорог переулок между улицами Абая и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
1681
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
5140
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
13391
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
17217
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
32781
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
31415
Средний ремонт внутри-поселковых дорог – улица Советская села Жаксы Жаксынского района
13865
Средний ремонт внутри-поселковой дороги Микрорайона села Жаксы Жаксынского района
28878
Средний ремонт внутри-поселковых дорог –улица Мереке села Жаксы Жаксынского района
13309
Средний ремонт дороги по улице Ивановых села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
81900
Средний ремонт дороги по улице Ленина села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
64800
Средний ремонт дороги по улице Тәуелсіздік села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
31500
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Комсомольская села Белагаш Жаксынского района
4094
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Московская села Белагаш Жаксынского района
11124
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по въезда в село Белагаш Жаксынского района

2695,9
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
213196
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20676
Жақсы ауданының Мәдениет үйін күрделі жөндеу
192520
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
630790
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
73441
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
27537
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
30180
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
25238
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
8020
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
7030
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
1681
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
5140
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
13391
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17217
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32781
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31415
Жақсы ауданының Жақсы ауылының Советская көшесі - кентішілік жолдарын орташа жөндеу
13865
Жақсы ауданы Жақсы ауылының шағын ауданының ішкі кенттік жолын орташа жөндеу
28878
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Мереке көшесі – кентішілік жолдарын орташа жөндеу
13309
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Ивановтар көшесіндегі жолды орташа жөндеу
81900
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Ленин көшесіндегі жолды орташа жөндеу
64800
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31500
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Комсомольская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
4094
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Московская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Белағаш ауылына кіру бойынша асфальт жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу

17799
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Береке села Белагаш Жаксынского района
11160
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Гагарина села Белагаш Жаксынского района
11124
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Галии Аманбековой в селе Кийма Жаксынского района
22500
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улицам Энергетиков и Водстрой в селе Кийма Жаксынского района
9630
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Ленина в селе Кийма Жаксынского района
10666
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Строительная в селе Кийма Жаксынского района
16914
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Студенческая в селе Кийма Жаксынского района
8456
Целевые трансферты на развитие
828582
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
828582
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
570315
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
258267
Бюджетные кредиты
26253
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
26253
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
26253
Приложение 3 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 7 декабря
2021 года № 7ВС-16-1
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
585038,7
Целевые текущие трансферты
365037,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
53442,4
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
1524,8
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13258
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27959,6
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5236,5
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"

17799
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Береке көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11160
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Гагарин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ғалия Аманбекова көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22500
Жақсы ауданының Қима ауылының Энергетиктер және Водстрой көшелері бойынша асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
9630
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ленин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
10666
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Строительная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16914
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Студенческая көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8456
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
828582
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
828582
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
570315
Тұрғын үй-коммуналдық дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
258267
Бюджеттік кредиттер
26253
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
26253
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
26253
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 7ВС-16-1 шешіміне
3 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ № 6С-66-1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
585038,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
365037,6
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53442,4
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
1524,8
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
13258
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27959,6
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
5236,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасы шеңберінде

532,2
Единовременная социальная помощь многодетным матерям, награжденным подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", многодетным семьям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
3522,9
Единовременная социальная помощь участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
116,7
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
291,7
Отдел внутренней политики района
500
На размещение государственного социального заказа по антикоррупционной тематике
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
257642,2
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Абая села Жаксы Жаксынского района
6039
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Тәуелсіздік села Жаксы Жаксынского района
987,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улицы Гагарина села Жаксы Жаксынского района
1081,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
904,4
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 1 в селе Жаксы Жаксынского района
140
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 2 в селе Жаксы Жаксынского района
140
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - переулок между улицами Абая и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
93,7
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
618,9
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1172,3
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1538,6
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
70,9
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
68
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым поурытием по улице Ленина село Кийма
2123,3
Текущий ремонт дорог села Белагаш Жаксынского района
19625,8
Текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
12516
Текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
35100,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дорожная в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
13692
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сельхозтехника в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
17685,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа

532,2
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға біржолғы әлеуметтік көмек
3522,9
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек
116,7
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
291,7
Ауданның ішкі саясат бөлімі
500
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
500
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
257642,2
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
6039
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
987,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
1081,5
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
904,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
140
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
140
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
93,7
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
618,9
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1172,3
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1538,6
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
70,9
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
68
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ленин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2123,3
Жақсы ауданы Белағаш ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
19625,8
Жақсы ауданы Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
12516
Жақсы ауданы Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
35100,4
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Дорожная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13692
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Сельхозтехника көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17685,5
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу

21840
Капитальный ремонт водопроводной сети в селе Перекатное Жаксынского района
100000
Устройство мини-футбольного поля в селе Жана-Кийма Жаксынского района
12204,5
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10000
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения КС-JK-3 "Подъезд к селу Чапаевское" км 0-16,7
0
Отдел экономики и финансов района
963
На увеличение размера подъемного пособия
963
На оплату труда государственных служащих.
52490
Целевые трансферты на развитие
220001,1
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
48317,7
На увеличение уставного капитала
36662
На развитие теплоэнергетической системы
11655,7
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
171683,4
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
136390
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35293,4

21840
Жақсы ауданының Перекатное ауылындағы су құбыры желісін күрделі жөндеу
100000
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылында шағын футбол алаңын орнату
12204,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
10000
0-16,7 км "Чапаевское ауылына кіреберіс" КС-JK-3 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
963
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
963
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
52490
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
220001,1
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48317,7
Жарғылық капиталды ұлғайтуға
36662
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
11655,7
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
171683,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
136390
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
35293,4