О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 1/61 "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2021 года № 1/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 апреля 2021 года № 8445
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 1/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8313) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 444 535,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 541,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 432 994,0 тысяч тенге;
2) затраты – 446 001,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 466,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 466,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 916,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 938,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 978,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 966,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-50,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 135,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 071,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 1/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 8445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8313 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 444 535,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 432 994,0 мың теңге;
2) шығындар – 446 001,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 466,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 466,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 916,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 966,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-50,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,7 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 135,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 071,0 мың теңге;

1) доходы – 15 540,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 874,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 883,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-343,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 343,4 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 905,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 168,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 737,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 450,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-545,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 545,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
А.Кульбаева
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
Б.Рыспаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 20 апреля
2021 года № 1/4
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 1/61
Бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1) кірістер – 15 540,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –13 874,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 883,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-343,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 343,4 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 905,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 737,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 450,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-545,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 545,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
А.Кульбаева
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Рыспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 20 сәуірдегі
№ 1/4 шешіміне
1-қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/61 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР