О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/60 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2021 года № 1/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2021 года № 22880
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 1/60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8298) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 194 758,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 234 449,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 918,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 107 845,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 844 545,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 202 003,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 480,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 777,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 53 825,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 825,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
А.Кульбаева
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
Б.Рыспаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 21 мая
2021 года № 1/7
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1/60
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/60 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 мамырдағы № 1/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 мамырда № 22880 болып тіркелді
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/60 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8298 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 194 758,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 234 449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 918,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 845,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 844 545,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 202 003,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 480,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 777,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 20 100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 200,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 53 825,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 825,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
А.Кульбаева
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 21 мамырдағы
№ 1/7 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/60 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшілігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР

13 771,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
226,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 741,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими,сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными
гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 396,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 470,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 428,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 092,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 352,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 984,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
449 276,0
1
Жилищное хозяйство
400 676,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
400 676,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
252 732,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
147 944,0
2
Коммунальное хозяйство
48 600,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 868,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
32 868,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 732,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
15 732,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
175 905,0
1
Деятельность в области культуры
92 964,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
92 964,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
92 964,0
2
Спорт
17 367,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 367,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 331,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 500,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

13 771,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
226,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 741,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16 396,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 470,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 428,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 428,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 092,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 352,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 984,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
449 276,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
400 676,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
400 676,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
252 732,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
147 944,0
2
Коммуналдық шаруашылық
48 600,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 868,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
32 868,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 732,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
15 732,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
175 905,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
92 964,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
92 964,0
003
Мәдени - демалыс жұмысын қолдау
92 964,0
2
Спорт
17 367,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 367,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 331,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 500,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

1 536,0
3
Информационное пространство
37 688,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
33 515,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
23 562,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9 953,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 173,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 173,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
27 886,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7 715,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 025,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
690,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 171,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 974,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 497,0
006
Капитальные расходы государственного органа
700,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94 148,3
1
Сельское хозяйство
25 249,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 249,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 249,0
6
Земельные отношения
7 134,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 334,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
800,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
61 765,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 765,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61 765,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 117,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 117,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

1 536,0
3
Ақпараттық кеңістік
37 688,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
33 515,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
23 562,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
9 953,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 173,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 173,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
27 886,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7 715,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 025,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
690,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 171,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 974,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
8 497,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94 148,3
1
Ауыл шаруашылығы
25 249,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 249,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 249,0
6
Жер қатынастары
7 134,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 134,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 334,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
800,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
61 765,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 765,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
61 765,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 117,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 117,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 117,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер