О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2021 года № 38/8-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23427
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 000,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 601,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -27 601,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 601,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 601,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 839,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 939,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 900,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 573,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 733,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 733,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 733,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 900,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 38/8-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23427 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 000,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 58 601,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 601,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 601,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 601,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 839,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 939,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 900,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 573,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 733,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 733,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 733,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 32 680,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 680,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 899,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -17 219,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 219,6 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 17 219,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 911,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 70 911,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 93 802,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -21 891,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 891,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 891,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 919,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 956,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 607,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 688,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 688,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 2 963,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 4 000,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 164,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 034,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 130,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 600,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 32 680,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 680,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 899,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 219,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 219,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 219,6 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 911,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 70 911,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 802,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 891,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 891,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 891,2 мың теңге.
2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 919,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 956,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 607,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 688,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 688,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 2 963,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 164,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 034,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 130,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 600,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – -1 436,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 436,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 436,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 030,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 4 100,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 431,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 781,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 231,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 800,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 800,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 019,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 19 762,0 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2021-2023 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 051,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 181,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 870,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 793,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -742,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 742,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 870,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.";

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 436,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 436,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 436,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 030,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 100,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 431,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 650,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 781,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 231,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 800,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 800,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 762,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
18 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"18. 2021-2023 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 051,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 181,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 870,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 793,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -742,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 870,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";