О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2021 года № 72/14-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2021 года № 24655
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 597 175,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 146 074,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 751,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 691 852,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 692 497,5 тысяч тенге;
2) затраты – 33 558 012,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 484 777,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 612 893,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 178 207,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 623 820,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 623 820,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 612 893,0 тысяч тенге;
погашение займов – 128 116,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 043,6 тысяч тенге.";

Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 кыркүйектегі № 72/14-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қазанда № 24655 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8290 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 597 175,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 146 074,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 751,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 691 852,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 692 497,5 мың теңге;
2) шығындар – 33 558 012,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 484 777,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 612 893,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 116,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 178 207,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 623 820,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 623 820,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 612 893,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 128 116,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 043,6 мың теңге.";

37 386,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
36 691,2
003
Капитальные расходы государственного органа
695,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
190 305,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
190 305,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
417 792,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
222 673,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 068,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
732,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
190 119,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3,0
040
Развитие объектов государственных органов
3,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17 384,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17 384,2
02
Оборона
53 187,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
53 187,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 504,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16 303,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
17 380,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
708 381,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
708 381,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 212,7
002
Программа занятости
117 306,1
005
Государственная адресная социальная помощь
116 885,0
006
Оказание жилищной помощи
183,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156 368,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 859,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 520,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

37 386,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 691,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
695,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
190 305,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
190 305,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
417 792,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
222 673,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 068,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
732,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
190 119,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17 384,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 384,2
02
Қорғаныс
53 187,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
53 187,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 504,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16 303,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
17 380,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
708 381,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
708 381,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 212,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117 306,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
116 885,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
183,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156 368,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 859,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 520,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

17 531,2
на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
393,8
на обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
145,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20 908,0
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими изделиями
4 718,0
на обеспечение инвалидов тифлотехническими средствами
1 732,0
на предоставление инвалидам услуг санаторно-курортного лечения
4 004,0
на обеспечение инвалидов размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 200,0
оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
10 000,0
на оплату труда сотрудников Целиноградского районного Дома культуры
50 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 693,0
на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в селе Косшы
80 051,5
на установку спортивной площадки в селе Караоткель
33 607,0
для разработки проектов детальных планировок населенного пункта села Косшы
17 850,0
на изъятие земельных участков в селе Акмол
29 855,7
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе на:
2 952 083,6
средний ремонт улицы Республика села Косшы (6,2 километров)
281 659,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Рахымжана Кошкарбаева
150 000,0
капитальный ремонт улично - дорожной сети села Кажымукан
280 237,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
200 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Каражар
400 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Кызыл суат
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Ыбырая Алтынсарина
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель (2 этап)
100 000,0
капитальный ремонт улично-дорожной сети в селе Тайтюбе
300 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
93 116,0
текущий ремонт автомобильной дороги села Талапкер
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Кызылжар
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Караоткель
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Коянды
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети селе Кажымукан
100 000,0
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Аккайын
24 194,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тонкерис
26 970,7
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Отемис

17 531,2
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
393,8
аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқыту
145,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
20 908,0
мүгедектерді протездік-ортопедиялық құралдарымен қамтамасыз ету
4 718,0
мүгедектерді тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
1 732,0
мүгедектерге санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну
4 004,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 200,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
10 000,0
Целиноград аудандық Мәдениет үйінің қызметкерлердің еңбек ақысын төлеу
50 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайту
5 693,0
Қосшы ауылында мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін және жылжымайтын мүлікті алып қою
80 051,5
Қараөткел ауылының спорт алаңын орнату
33 607,0
Қосшы ауылы елді мекенінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу үшін
17 850,0
Ақмол ауылындағы жер учаскелерін алып қоюға
29 855,7
автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге, соның ішінде:
2 952 083,6
Қосшы ауылының Республика көшесін орташа жөндеу (6,2 километр)
281 659,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
150 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін күрделі жөндеу
280 237,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
200 000,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
400 000,0
Қызыл суат ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Қараөткел ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу (2 кезең)
100 000,0
Тайтөбе ауылындағы көше-жол желісін күрделі жөндеу
300 000,0
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
93 116,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қызылжар ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Аққайың ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
24 194,6
Төңкеріс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
26 970,7
Өтеміс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

20 739,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кажымукан
15 699,9
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кабанбай батыра
13 238,9
на ремонтно-восстановительные работы блок-модулей по очистке воды "Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнак", "Сарыкол", "Жанажол", "Талапкер-4", "Тастак"
45 634,8
на текущий ремонт сетей водоснабжения в селе Косшы
45 634,8
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20 615,6
на устройство игровых площадок в селах Косшы (Лесная поляна), Караоткель
400 000,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
4 057 744,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
34 800,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (электроснабжение)
59 848,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (благоустройство территорий)
45 440,0
Благоустройство многоквартирного жилого комплекса "Курылтай" в селе Косшы
33 220,0
"Многоквартирный жилой комплекс, расположенный Акмолинская область, Целиноградский район, Косшынский сельский округ, село Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160. Генеральный план. Корректировка"
138 575,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (тепловые сети, наружные сети водоснабжение и канализации, наружные сети связи)
3 869,8
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Сети электроснабжения)
13 363,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Благоустройство)
152 469,3
Электроснабжение в селе Тайтюбе (2 очередь)
200 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Аккайын
91 282,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
62 487,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырая Алтынсарина
41 958,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
42 789,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
118 209,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Косшы

20 739,6
Қажымұқан ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 699,9
Қабанбай батыр ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
13 238,9
"Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнақ", "Сарыкөл", "Жаңажол", "Талапкер-4", "Тастақ" су тазарту блок-модулінің жөндеу-қалпана келтіру жұмыстары
45 634,8
Қосшы ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеу
45 634,8
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу
20 615,6
Қосшы (Лесная поляна), Қараөткел ауылдарында ойын алаңдарын орнату
400 000,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
4 057 744,0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (2-позиция) салу (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
34 800,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (электрмен жабдықтау)
59 848,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (аумақтарды абаттандыру)
45 440,0
Қосшы ауылындағы "Құрылтай" көп пәтерлі тұрғын үй кешенін абаттандыру
33 220,0
"Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы орналасқан көп пәтерлі тұрғын үй кешені, 018 есептік орам, жер учаскесі 1160. Бас жоспар. Түзету"
138 575,7
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Жылу желілері, Сыртқы су құбыры және кәрізі, Байланыс желілері)
3 869,8
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Электрмен жабдықтау желілері)
13 363,7
Ақмол ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерді абаттандыру және салу (абаттандыру)
152 469,3
Тайтөбе ауылын электірлендіру (2-кезек)
200 000,0
Аққайың ауылының жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
91 282,0
Ақмол ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
62 487,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында газ тарату желілері мен жеткізуші газ құбырының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
41 958,0
Қаражар ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
42 789,0
Қараөткел ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
118 209,0
Қосшы ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу

57 406,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
56 145,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтюбе
50 133,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
101 769,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в потребительском кооперативе "Нурлы"
29 964,7
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
7 936,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол
76 610,8
Строительство улично-дорожной сети села Акмол
150 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
134 245,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Косшы Куат"
44 924,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы, улица Абая
841 800,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы (2 очередь)
404 084,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
272 813,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
300 000,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар
18 672,0
Электроснабжение новой застройки села Аккайын
1 209,0
Электроснабжение новой застройки села Кабанбай батыра
9 588,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Караоткель
30 320,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Косшы
26 680,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Каражар
20 430,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Шубар
18 754,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Рахымжана Кошкарбаева
16 357,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до села Косшы
100 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
47 892,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноградская коммунальная служба"
80 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол

57 406,0
Қызыл суат ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
56 145,0
Тайтөбе ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
50 133,0
Талапкер ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
101 769,0
"Нурлы" тұтыну кооперативінде жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
29 964,7
Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
7 936,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
76 610,8
Ақмол ауылының көше-жол желісін салу
150 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу
134 245,0
"Қосшы Қуат" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
44 924,0
Қосшы ауылының Абай көшесінің көше-жол желісін салу
841 800,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
404 084,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
272 813,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
300 000,0
Қаражар ауылындағы жаңа құрылысты электрмен жабдықтау
18 672,0
Аққайың ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
1 209,0
Қабанбай батыр ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
9 588,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қараөткел ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
30 320,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қосшы ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
26 680,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қаражар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
20 430,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Шұбар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
18 754,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы
16 357,0
Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
100 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
47 892,0
"Целиноград коммуналдық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
80 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту

121 700,0
Кредиты из средств внутренних займов, в том числе на:
1 000 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 2)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 5)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 6)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 9)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 10)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 19)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 20)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 21)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 25)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 26)
100 000,0

121 700,0
Ішкі көздерінің қаражатынан кредиттер, соның ішінде:
1 000 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (2-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (5-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (6-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (9-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (10-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (19-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (20-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (21-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (25-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (26-позиция)
100 000,0