О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № 463/69-6 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 ноября 2021 года № 81/15-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25181
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 14 декабря 2020 года № 463/69-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8249) следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному решению пункты 14, 15 исключить;
2) в приложении 2 к указанному решению пункты 14, 15 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева

Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 463/69-6 "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 қарашадағы № 81/15-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25181 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 463/69-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8249 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1 -қосымшасындағы 14, 15 -тармақтар алынып тасталсын;
2) көрсетілген шешімнің 2 -қосымшасындағы 14, 15 -тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева