О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № С-70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2021 года № 7С-11/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24106
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8304) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 029 949,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 122 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 077,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 910 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 879 550,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 112 953,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-649) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 906 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61 253 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 61 253 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-143 608,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 608,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-11/2

Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 7С-11/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24106 болып тіркелді
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-70/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8304 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 029 949,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 122 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 077,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 910 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 879 550,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 112 953,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-649) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 906 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61 253 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 61 253 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-143 608,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 608,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Садвокасова
Шортанды аудандық
мәслихатының

282,6
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
900
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
301450
1
Социальное обеспечение
25004,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25004,8
005
Государственная адресная социальная помощь
25004,8
2
Социальная помощь
217592,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
217592,4
002
Программа занятости
75247,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39117
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
843
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации
32732,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38606,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58852,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58852,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25885,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
306
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12978
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15445
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4238
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1321157
1
Жилищное хозяйство
791209,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7378
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

282,6
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
900
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
301450
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
25004,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25004,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25004,8
2
Әлеуметтiк көмек
217592,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
217592,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75247,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39117
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
843
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
32732,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38606,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58852,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58852,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25885,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
306
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12978
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15445
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4238
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1321157
1
Тұрғын үй шаруашылығы
791209,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7378
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

61257
5
Погашение бюджетных кредитов
61906
01
Погашение бюджетных кредитов
61906
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
61906
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
61253
Приобретение финансовых активов
61253
13
Прочие
61253
9
Прочие
61253
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61253
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
61253
V. Дефицит (профицит) бюджета
-143608,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
143608,8
Приложение 2 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-11/2
от 20 августа 2021 года
Приложение 4 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-70/2
от 24 декабря 2020 года
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
502072,2
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
24302
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
9502
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3476
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8719,2
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
19983
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
11668
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4301
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
14932
общественные работы
26640
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15445
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2260
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

61257
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
61906
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
61906
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
61906
ІV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
61253
Қаржы активтерін сатып алу
61253
13
Басқалар
61253
9
Басқалар
61253
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61253
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
61253
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-143608,8
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
143608,8
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 7С-11/2 шешіміне
2 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-70/2 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
502072,2
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
24302
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
9502
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
3476
мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8719,2
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына ламазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
19983
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
11668
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4301
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
14932
қоғамдық жұмыстар
26640
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
15445
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
2260
стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

8687
на капитальный ремонт подъездной дороги в селе Ключи сельского округа Бозайгыр Шортандинского района Акмолинской области
289157
на средний ремонт улично-дорожной сети селе Новоселовка
63000
Целевые трансферты на развитие
947434
в том числе:
реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района
285871
строительство 36-ти квартирного дома по адресу: поселок Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (улица Новая 2) (привязка) (на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения)
176946
строительство 36-ти квартирного дома по адресу: поселок Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (улица Новая 2) (привязка) (на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей)
85680
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к новым участкам индивидуального жилищного строительства в селе Тонкерис Шортандинского района Акмолинской области. 2 Сети электроснабжения
170305
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к новым участкам индивидуального жилищного строительства в селе Тонкерис Шортандинского района Акмолинской области. 1 Сети водоснабжения
228632
Приложение 3 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-11/2
от 20 августа 2021 года
Приложение 5 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-70/2
от 24 декабря 2020 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
785109,6
в том числе:
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
9214
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3792
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8644,3
в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
700,1
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
117015,8
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
340615,2
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
39117
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
12573
на ремонт объектов культуры
12880
на капитальный ремонт объектов спорта
107943,7
на установку спортивных площадок объектов спорта
25556
на ремонт системы водоснабжения и водоотведения

8687
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі Ключи ауылының кірме жолын күрделі жөндеуге
289157
Новоселовка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
63000
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
947434
оның ішінде:
Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
285871
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кенті (Новая көшесі 2) мекенжайы бойынша 36 пәтерлі үйдің құрылысы (байлау) (халықтың әлеуметтік осал топтарына арналған тұрғын үй құрылысына)
176946
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кенті (Новая көшесі 2) мекенжайы бойынша 36 пәтерлі үйдің құрылысы (байлау) (аз қамтылған көпбалалы отбасыларға арналған тұрғын үй құрылысына)
85680
Ақмола облысы Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында жеке тұрғын үй құрылысының жаңа учаскелері үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы. 2. Электрмен жабдықтау желілері
170305
Ақмола облысы Шортанды ауданы Төңкеріс ауылында жеке тұрғын үй құрылысының жаңа учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу 1. Сумен жабдықтау желісі
228632
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 7С-11/2 шешіміне
3 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-70/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
785109,6
оның ішінде:
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
9214
қоңыс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығындарын өтеу бойынша субсидиялауға
3792
мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8644,3
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
700,1
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
117015,8
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
340615,2
ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
39117
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
12573
мәдениет объектілерін жөндеуге
12880
спорт объектілерін күрделі жөндеуге
107943,7
спорт объектілерінің спорт алаңдарын орнатуға
25556
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жөндеуге

87871,7
на разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
16998,8
на увеличение размера подъемного пособия
2188
Целевые трансферты на развитие
173872,1
в том числе:
на разработку проектно-сметной документации на строительство котельной с тепловыми сетями в селе Дамса Шортандинского района
6399
на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортанды Су" при акимате Шортандинского района
51000
на строительство водопроводных сетей на новых участках села Бозайгыр Шортандинского района
1000
на строительство водозаборных скважин и водовода в селе Раевка Шортандинского района
1000
на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Егемен – селе Гуляй Поле Шортандинского района
1000
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство водовода и разводящих сетей водоснабжения села Ключи Шортандинского района"
9000
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство блок-модульной установки водоснабжения села Новографское Шортандинского района"
6683,4
на строительство 36 - ти квартирного жилого дома в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (по улице Новая 2)
30082,9
на строительство инженерных сетей к 36 – ти квартирному жилому дому в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области (по улице Новая 2)
67706,8
Приложение 4 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-11/2
от 20 августа 2021 года
Приложение 6 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-70/2
от 24 декабря 2020 года
Целевые трансферты за счет средств местного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
159537,2
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Раевского сельского округа
2067,9
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
200
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
4500
на освещение улиц в населенных пунктах Андреевского сельского округа
2811
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бектау
1500
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
9000
на освещение улиц в поселке Шортанды
6000
на обеспечение санитарии в поселке Шортанды
3400
на обеспечение санитарии в сельском округе Бозайгыр
2000
на обеспечение санитарии в Раевском сельском округе
1500
на обеспечение санитарии в Дамсинском сельском округе
2000
на обеспечение санитарии в Петровском сельском округе
500
на благоустройство поселка Шортанды
25036
на благоустройство Пригородного сельского округа
500
на благоустройство Дамсинского сельского округа

87871,7
егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
16998,8
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2188
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
173872,1
оның ішінде:
Шортанды ауданы Дамса ауылында жылу желілері бар қазандық құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
6399
Шортанды ауданы әкімдігінің жанындағы "Шортанды Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
51000
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдың жаңа учаскелерінде су құбыры желілерін құрылысына
1000
Шортанды ауданы Раевка ауылында су тарту ұңғымаларын және су тартқышты құрылысына
1000
Шортанды ауданы Егемен ауылында - Гуляй Поле ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялауға
1000
"Шортанды ауданы Ключи ауылы су тартқышы және сумен жабдықтаудың таратушы желілерінің құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
9000
"Шортанды ауданы Новографское ауылы сумен жабдықтаудың блок-модульдік қондырғысының құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
6683,4
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде 36 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (Новая 2 көшесі бойынша)
30082,9
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде 36 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер құрылысына (Новая 2 көшесі бойынша)
67706,8
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 7С-11/2 шешіміне
4 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-70/2 шешіміне
6 қосымша
2021 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
159537,2
оның ішінде:
Раевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2067,9
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
200
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
4500
Андреевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2811
Бектау ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
1500
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
9000
Шортанды кентінде көшелерді жарықтандыруға
6000
Шортанды кентінде санитарияны қамтамасыз етуге
3400
Бозайғыр ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1500
Дамса ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
2000
Петровка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
500
Шортанды кентін абаттандыруға
25036
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
500
Дамса ауылдық округін абаттандыруға

21291,7
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1300
на благоустройство сельского округа Бектау
1000
на благоустройство поселка Жолымбет
2737
на благоустройство сельского округа Бозайгыр
1000
на благоустройство Раевского сельского округа
420
на благоустройство Новокубанского сельского округа
1221
на благоустройство Петровского сельского округа
7700
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
9241
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
5256
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
10000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
2258
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
2400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Жолымбет
1400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
2800
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новокубанского сельского округа
1400
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
761,4
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
1191,9
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
7264,1
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
702,4
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
545
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
61,4
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
61,4
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
3227,1
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
2824,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
5177
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
1781,3
на приобретение служебного автомобиля для акимата Новокубанского сельского округа
2500

21291,7
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1300
Бектау ауылдық округін абаттандыруға
1000
Жолымбет кентін абаттандыруға
2737
Бозайгыр ауылдық округін абаттандыруға
1000
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
420
Новокубанка ауылдық округін абаттандыруға
1221
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
7700
Бектау ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Бозайғыр ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
9241
Дамса ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
5256
Шортанды кенті автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
10000
Пригородный ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2258
Новоселовка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2400
Жолымбет кенті автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1400
Раевка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2800
Новокубанка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1400
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
761,4
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1191,9
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
7264,1
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
702,4
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
545
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
61,4
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
61,4
Шортанды кенті ұстауға әкімінің аппаратын ұстауға
3227,1
Жолымбет кенті ұстауға әкімінің аппаратын ұстауға
2824,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
5177
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1781,3
Новокубанка ауылдық округінің әкімдігі үшін қызметтік автомобиль сатып алуға
2500