Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год
Постановление акимата Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2021 года № 8092. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 63 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 70
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, на 2021 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N - 34,4
тонна
36 500,00
Селитра аммиачная марки Б
N - 34,4
2
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
236 607,00
3
Сульфат аммония

2021 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 70 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8092 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау Қағидаларының 63-тармағына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2021 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) 2021 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 70 қаулысына 1-қосымша
2021 жылға субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы заттардың мөлшері, %
Өлшем бірлігі
Субсидия нормалары теңге/ тонна, литр, килограмм
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра
N - 34,4
тонна
36 500,00
Б маркалы аммиакты селитра
N - 34,4
2
Сұйық аммоний нитраты, Б маркалы
NH4NO3-52
тонна
236 607,00
3
Аммоний сульфаты

N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000,00
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500,00
N -12, P - 52
Аммофос, высший и первый сорт
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N - 10, P - 46
Аммофос марка 10-46
N - 10, P - 46
Аммофос марки N-12, P-52
N -12, P - 52
Аммофос марки 12:52
N - 12, P - 52
Аммофос марка 12-52
N - 12, P - 52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N - 12, P - 52
Моноаммонийфосфат гранулированный
N-12, P-52
Моноаммонийфосфат гранулированный МАР 12:52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0 (аммофос)
N-10, P-46
11
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
тонна
61 000,00
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос, марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос, марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
12
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000,00
Калий хлористый электролитный
K2O-48
Калий хлористый
K2O-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый технический
K2O-60
Хлорид калия марки Solumop
K2O-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
13
Сульфат калия
K2O-50
тонна
150 000,00
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Сульфат калия
K2O-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%

N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000,00
Growfert маркалы: 18-44-0 (UP) кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500,00
N -12, P - 52
Аммофос, жоғарғы және бірінші сорт
N-10, P-46
Аммофос N-10, P-46 маркалы
N - 10, P - 46
Аммофос маркасы 10-46
N - 10, P - 46
Аммофос N-12, P-52 маркалы
N -12, P - 52
Аммофос 12:52 маркалы
N - 12, P - 52
Аммофос маркасы 12-52
N - 12, P - 52
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N - 12, P - 52
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат
N-12, P-52
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат МАР 12:52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукоқоспа маркасы: 10:46:0 (аммофос)
N-10, P-46
11
Аммофос, 12:39 маркалы
N-12, P-39
тонна
61 000,00
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос, 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос, 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлы тыңайтқыштар
12
Калий хлориді
K-60
тонна
50 000,00
Электролитті калий хлориді
K2O-48
Калий хлориді
K2O-60
Калий хлориді, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Калий хлориді
K2O-45
Техникалық калий хлориді
K2O-60
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-60, KCl-95,8
Growfert маркалы: 0-0-61 (KCl) кешенді тыңайтқыш
K2O-61%
13
Калий сульфаты
K2O-50
тонна
150 000,00
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Агрохимикат калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты
K2O-53, S-18
Тазартылған (I сорт, II сорт) күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, S-18
Growfert маркалы: 0-0-51 (SOP) кешенді тыңайтқышы
K2O-51%, SO3-47%

Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Сложные удобрения
14
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27%, К-4%
тонна
25 750,00
15
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800,00
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
16
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
65 000,00
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
17
Комплексное удобрение ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000,00
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное- нитроаммофоска (азофоска)
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 16 P 16 K 16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26

SOP 0.0.51 (47) тыңайтқышы
К:51+47SO3
Күрделі тыңайтқыштар
14
Фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар
Р-27%, К-4%
тонна
25 750,00
15
С 12 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800,00
С 7,5 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртті карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
16
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
тонна
65 000,00
Сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
17
Кешенді тыңайтқыш ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000,00
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
15:15:15 NPK маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
15-15-15 NPK маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқышы, азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқышы) 15:15:15 маркалы
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы, азот-фосфор-калий (диаммофоска) тыңайтқышы
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15 маркалы, SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш- нитроаммофоска (азофоска)
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш) 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16+BCMZ маркалы
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
Жақсартылған грануло-метриялық құрамды нитро-аммофоска 16:16:16 маркалы
Жақсартылған грануло-метриялық құрамды нитро-аммофоска 8:24:24 маркалы
N- 8, P-24, K-24
Жақсартылған грануло-метриялық құрамды нитро-аммофоска 17:0,1:28 маркалы
N- 17, P-0,1, K-28
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 21:0,1:21 маркалы
N- 21, P-0,1, K-21
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26

Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное – диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 20:20:10
N 20 P 20 K 10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска), NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
19
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500,00
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4

Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш) 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш - диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 8-20-30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 5:14:14
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 6:14:14 маркалы
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 13-13-24 маркалы
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Азотты-фосфорлы-калийлы кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш) 20:20:10 маркалы
N 20 P 20 K 10
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10 маркалы
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) маркалы NPK 24-6-12 маркалы
N-24, P-6, K-12
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы минералды тыңайтқыш (тыңайтқыш қоспасы NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш күкірт құрамды NPK(S) 8-20-30(2) маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPK-1 маркалы (диаммофоска), NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10+S маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-12
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-12
19
Нитроаммофоска 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500,00
Нитроаммофоска, 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4

удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,50
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)

Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 8:24:24 маркалы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 17:0,1:28 маркалы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,50
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) маркалы 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 20:20 (13,5) маркалы
N-20, P-20, S-13,5
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 20:20:12 маркалы
N-20, P-20, S-12
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 20:20:10 маркалы
N-20, P-20, S-10
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) маркасы 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) маркасы 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 16:20(14) маркалы
N-16, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=16:20+12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=16:20+12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 15:25(12) маркалы
N-15, P-25, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш 14:34(13,5) маркалы
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамды тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқыш)

N не менее4,0% Р2О5-не менее9,6%, К2О-не менее8,0%, SO3-н.м.12,0%, СаО-не менее10,2%, MgO- не менее0,5%
тонна
51 857,00
22
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (марки А, Б, В)
содержание не менее % азот аммонийный-не менее 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
49 107,00
23
Фосфор-калий содержащее удобрение (РК-удобрение)
(Р2О5-не менее14%, К2О-до 8,0%, СаО-не менее 13,2%, MgO-не менее 0,45%)
тонна

N- 4,0% төмен емес, Р2О5- 9,6% төмен емес, К2О- 8,0% төмен емес, SO3- 12,0% төмен емес, СаО- 10,2% төмен емес, MgO- 0,5% төмен емес
тонна
51 857,00
22
Азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (А, Б, В маркалы)
құрамы % төмен емес азот аммонийлы- 6,0 төмен емес; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
49 107,00
23
Фосфор-калий құрамды тыңайтқыш (РК-тыңайтқышы)
(Р2О5- 14% төмен емес, К2О- 8,0%-ға дейін, СаО- 13,2% төмен емес, MgO- 0,45% төмен емес)
тонна

N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2O5 -61%
27
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
84 000,00
28
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
357 143,00
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение МКР
P2O5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки А, Б, В
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000,00
Микроудобрения
30
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,90
31
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000,00
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
N-14,9; CaO-27
Нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
455 000,00
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA

N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат суда еритін кристалданған Б маркалы
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O5-61%
Growfert 12-61-0 (MAP) маркалы: кешенді тыңайтқыш
N - 12%, P2O5 -61%
27
Диаммонийфосфат тыңайтылған
N-18, P-46
тонна
84 000,00
28
Агрохимикат монофосфат калий
P 52 K 34
тонна
357 143,00
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минералды тыңайтқыш монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
МКР тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
Growfert маркалы: 0-52-34 (MKP) кешенді тыңайтқыш
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС А, Б, В маркалы
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000,00
Микротыңайтқыштар
30
"Микробиоудобрения "МЭРС" құрамында микроэлемент бар қоректік ерітінділер
фитоқосылыс Fe-2,5, фитоқосылыс Mo-2,0, фитоқосылыс Cu-1,0, фитоқосылыс Zn-2,5, фитоқосылыс Mn-1,0, фитоқосылыс Сo-0,5, фитоқосылыс B-0,5
литр
2 008,90
31
YaraLiva Calcinit (нитрат кальция) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000,00
Кальций нитраты YaraLivaТМ CALCINIT
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты (кальций селитрасы) А маркалы
N-14,9; CaO-27
Кальций нитраты концентрацияланған
CaO-32; N-17
Кальций нитраты концентрацияланған (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Кальций нитраты сұйық
Са(NО3)2-51
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Кальций селитрасы түйіршіктелген Е маркалы, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Growfert маркалы: 15-0-0 + 27 CaO (CN) кешенді тыңайтқышы
N-15%, CaO-27%
Кальций селитрасы түйіршіктелген "Г" маркалы
N-26,8%, CaO-31%
Кальций селитрасы түйіршіктелген "Е" маркалы
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Минералды тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
455 000,00
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы микроэлементтермен Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Кешенді судаеритін NPK тыңайтқышы микроэлементтермен YaraTera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Кешенді судаеритін NPK тыңайтқышы микроэлементтермен YaraTera Kristalon
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Кешенді судаеритін NPK тыңайтқышы микроэлементтермен YaraTera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Кешенді судаеритін NPK тыңайтқышы микроэлементтермен YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Yara Vita Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы

Fe-11,6
килограмм
1 400,00
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм" марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
АМ ЕДДНА Fe 6%
Fe (EDDHA) - 6, N-0,5
EDTA Fe 13%
Fe-13, N-0,5
34
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Fe-13"
Fe – 13
литр
2 835,00
35
Удобрение Yara Vita Rexolin Zn15, хелат цинка EDTA

Fe-11,6
килограмм
1 400,00
Yara Tera Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
Микротыңайтқыш "Хелатэм" маркалы ДТПА Fe түйіршіктелген
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40, темір хелаты EDDHA тыңайтқышы
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40, темір хелаты EDDHA тыңайтқышы
Fe-6
АМ ЕДДНА Fe 6%
Fe (EDDHA) - 6, N-0,5
EDTA Fe 13%
Fe-13, N-0,5
34
Кристалданған микроэлементтер хелатты тыңайтқыштар Ультрамаг маркалы "хелат Fe-13"
Fe – 13
литр
2 835,00
35
Yara Vita Rexolin Zn15, мырыш хелаты EDTA тыңайтқышы

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7 235,00
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванты
литр
922,50
51
Удобрение Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванты
литр
1 347,50
52
Магний сернокислый 7-водный
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000,00
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния)
MgO-16,9, S-13,5
Сульфат магния (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Сульфат магния (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сернокислый (сульфат магния), марка А
MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марка А (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марка Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,9; S-13,5
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,4; S-13,4
Сульфат магния
MgO-16; S-13
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
53
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000,00
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O -46,3
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O -46%
54
Удобрение Krista MAG (нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90 000,00
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния )

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7 235,00
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванттар
литр
922,50
51
Yara Vita KOMBIPHOS тыңайтқышы
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванттар
литр
1 347,50
52
Күкіртқышқылды магний 7-сулы
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000,00
Күкіртқышқылды магний 7-сулы (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
Магний сульфаты (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сульфаты (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты), А маркалы
MgO-29,7; S-23,5
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты), А маркалы (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты), Б маркалы
MgO-28,1; S-22,4
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты), В маркалы
MgO-16,9; S-13,5
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты), В маркалы
MgO-16,4; S-13,4
Магний сульфаты
MgO-16; S-13
Агрохимикат магний сульфаты, маркалы: Ұсақ кристалды эпсомит, түйіршіктелген эпсомит, Ұсақ кристалды кизерит, түйіршіктелген кизерит
Mg-16,7; S-13,3
Growfert маркалы "Magnesium Sulphate" кешенді тыңайтқышы
МgО-16%, SО3-32%
53
Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000,00
Yara Tera Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минералды тыңайтқыш азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитрат (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калий селитрасы Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Калий селитрасы техникалық СХ маркалы
N-13,7, K2O -46,3
Growfert маркалы: 13-0-46 (NOP) кешенді тыңайтқышы
N-13%, K2O -46%
54
Krista MAG (магний нитраты ) тыңайтқышы
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90 000,00
Yara Tera Krista MAG (магний нитраты) тыңайтқышы

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11; Mg - 15
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
55
Удобрение BlackJak
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5,ульминовые кислоты и гумин
литр
2 587,50
56
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11,1; MgO - 15,5
Азотқышқылды магний 6-сулы (магний селитрасы)
MgO - 15,5; N-11,1
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11; Mg - 15
Growfert маркалы: 11-0-0 + 15 MgO (MN) кешенді тыңайтқышы
N-11%, MgO-15%
55
BlackJak тыңайтқышы
Гумин қышқылдары 19-21, фульво қышқылдары-3-5,ульмин қышқылдары және гумин
литр
2 587,50
56
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
еркін амин қышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

2 300,00
57
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2 875,00
58
Удобрение Millerplex
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4 830,00
59
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
758,00
60
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000,00
61
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000,00
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450,00
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,00
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"

2 300,00
57
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
еркін амин қышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2 875,00
58
Millerplex тыңайтқышы
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырларының экстракты
литр
4 830,00
59
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
758,00
60
Хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000,00
61
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000,00
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Старт"
аминқышқылдары – 5,5, полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450,00
63
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Универсал"
аминқышқылдары – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,00
64
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Рост"
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Дәнді"
аминқышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Майлы"
аминқышқылдары – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Қызылша"
аминқышқылдары-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим маркалы "Жүгері"
аминқышқылдары-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
Ультрамаг Комби маркалы "Жүгеріге арналған" тыңайтқыш

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050,00
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050,00
70
Ультрамаг Комби маркалы "Майлы дақылдарға арналған" тыңайтқыш
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
Ультрамаг Комби маркалы "Дәнді дақылдарға арналған" тыңайтқыш
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
Ультрамаг Комби маркалы "Бұршақ дақылдарға арналған" тыңайтқыш

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
Ультрамаг Комби маркалы "Картопқа арналған" тыңайтқыш
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
Ультрамаг Комби маркалы "Қызылшаға арналған" тыңайтқыш
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929,00
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

Судаеритін NPK тыңайтқышы, 6:14:35+2MgO+MЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929,00
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MЭ маркалы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,00
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқышы, 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Судаеритін NPK тыңайтқыш, 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,00
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

470,00
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер (MASTER) 3:37:37
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,00
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

470,00
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Мастер (MASTER) 3:37:37 тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,00
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, Р205-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
114
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр

Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, Р205-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
114
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витаминдер, сапонин, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
литр

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркалы: 15-5-30+2MgO кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркалы: 15-30-15 кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркалы: 16-8-24+2MgO кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркалы: 20-10-20 кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,5
184
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

Growfert+Micro маркалы 3-5-55 кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro маркалы 3-8-42 кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
Growfert маркалы: 0-60-20 кешенді тыңайтқышы
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,50
184
Growfert маркалы 0-40-40+Micro кешенді тыңайтқышы

свободные (активные) аминокислоты-10%, всего N-3, в том числе аммонийный-0,6, нитратный-0,7, органический1,7, P2O5-1, K2O-1
литр
2 687,50
209
Удобрение АТЛАНТЕ ПЛЮС
P2O5-18, K2O-16, (Р и К в форме фосфита калия-КН2РО3), салициловая кислота, бетаины
литр
3 455,00
210
Удобрение КЕЛИК К-SI
K2O хелатный-15, Si2O-10 хелатирующий агент EDTA-2
литр
3 647,00
211
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5 грамм/литр, гуминовые кислоты-38,9 грамм/литр, фульвокислоты-7,6, N-0,14 грамм/литр, P2O5-16,7 грамм/литр, K2O-29,8 грамм/литр, Fe-312 миллиграмм/литр, CaO-5670 миллиграмм/литр, MgO-671 миллиграмм/ литр, Co-0,051 миллиграмм/литр, Zn-0,23 миллиграмм/литр, Cu-0,30,миллиграмм/литр, Mn-31,4 миллиграмм/литр, Mo-0,10 миллиграмм/литр, Si2O-631 миллиграмм/литр, сухой остаток – 84 грамм/литр, зола – 55,8 %, pH-7,2 единица
литр
1 727,50
212
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Сера"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
976,50
213
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-10
литр
1 280,00
214
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-6,1, N-5
литр
1 280,00
215
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2O5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0MgО:0,34-2,08
литр
1 333,50
216
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр
1 376,00
217
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
литр
1 577,50
218
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05,Со:0,001, Se:0,001, N:27,P2O5:2, K2О:3, SО3:1,26,MgО: 0,15
литр
619,50
219
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02,Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05,Со:0,01, Se:0,002, N:5,P2O5:20, K2О:5, SО3:0,8MgО:0,18
литр
806,00
220
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009,Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001,Со:0,001, Se:0,001, N:4,P2O5:5, K2О:12, SО3:3,5
литр
624,50
221
Удобрение Mugasol 18-18-18
N:18 Р:18 К:18+ТЕ
тонна
300 000,00
Удобрение Mugasol 20-20-20
N:20 Р:20 К:20+ТЕ
Удобрение Mugasol 15-30-15
N:15 Р:30 К:15+ТЕ

еркін (белсенді) аминқышқылдары-10%, барлығы N-3, оның ішінде аммонийлы-0,6, нитратты-0,7, органикалық 1,7, P2O5-1, K2O-1
литр
2 687,50
209
АТЛАНТЕ ПЛЮС тыңайтқышы
P2O5-18, K2O-16, (Р және К калий фосфит формасында -КН2РО3), салицил қышқылы, бетаиндер
литр
3 455,00
210
КЕЛИК К-SI тыңайтқышы
K2O хелатты-15, Si2O-10 хелаттандырушы агент EDTA-2
литр
3 647,00
211
Сұйық гуминді тыңайтқыш "Белый жемчуг"
органикалық заттар-46,5 грамм/литр, гуминді қышқылдар-38,9 грамм /литр, фульвоқышқыл-дары-7,6, N-0,14 грамм/литр, P2O5-16,7 грамм/литр, K2O-29,8 грамм/литр, Fe-312 миллиграмм/литр, CaO-5670 миллиграмм/литр, MgO-671 миллиграмм/литр, Co-0,051 миллиграмм/литр, Zn-0,23 миллиграмм/литр, Cu-0,30 миллиграмм/литр, Mn-31,4 миллиграмм/литр, Mo-0,10 миллиграмм/литр, Si2O-631 миллиграмм/литр, құрғақ қалдық – 84 грамм/литр, күл – 55,8 %, pH-7,2 бірлік
литр
1 727,50
212
"Волски Моно-Күкірт" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
976,50
213
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
B-10
литр
1 280,00
214
Сұйык микротыңайтқыш "Волски Моноформы" маркалы "Волски Моно-Мырыш"
Zn-6,1, N-5
литр
1 280,00
215
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микромак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2O5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0MgО:0,34-2,08
литр
1 333,50
216
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микроэл" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр
1 376,00
217
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Экомак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
литр
1 577,50
218
"Страда" маркалы "Страда N" Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05,Со:0,001, Se:0,001, N:27,P2O5:2, K2О:3, SО3:1,26,MgО: 0,15
литр
619,50
219
"Страда" маркалы "Страда Р" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02,Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05,Со:0,01, Se:0,002, N:5,P2O5:20, K2О:5, SО3:0,8MgО:0,18
литр
806,00
220
"Страда" маркалы "Страда К" Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009,Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001,Со:0,001, Se:0,001, N:4,P2O5:5, K2О:12, SО3:3,5
литр
624,50
221
Mugasol 18-18-18 тыңайтқышы
N:18 Р:18 К:18+ТЕ
тонна
300 000,00
Mugasol 20-20-20 тыңайтқышы
N:20 Р:20 К:20+ТЕ
Mugasol 15-30-15 тыңайтқышы
N:15 Р:30 К:15+ТЕ

222
KEY FEEDS IRON
Fe-15
килограмм
2 250,00
223
K-NOW
К2О-30
литр
2 125,00
224
MAXSOLI 20-20-20+ME
N-20, P2O5-20, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Zn-0,01
килограмм
600,00
225
MAX BZnFe
B-6, Zn-9,Fe-5
килограмм
2 250,00
226
KEY FEEDS ZINC
Zn-20
килограмм
2 125,00
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,00
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
литр
1 050,00
229
Нановит Макро
N – 11,1 %; Р2O5-4,03%; К2О-6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01%; В – 0,02 %; Fe – 0,02%; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01%; аминокислоты – 3%; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
литр
835,00
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; моносахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
литр
925,00
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 125,00
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
900,00
233
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кисло-ты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
785,00
234
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
875,00
235
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; моносахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
875,00
236
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические ислоты – 4,5 %; моносахариды – 0,00365 %; фитогор-моны – 0,00042 %
литр
1 325,00
237
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; моносахариды – 0,00417 %; фитогор-моны – 0,00048 %
литр
1 250,00
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр

222
KEY FEEDS IRON
Fe-15
килограмм
2 250,00
223
K-NOW
К2О-30
литр
2 125,00
224
MAXSOLI 20-20-20+ME
N-20, P2O5-20, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Zn-0,01
килограмм
600,00
225
MAX BZnFe
B-6, Zn-9,Fe-5
килограмм
2 250,00
226
KEY FEEDS ZINC
Zn-20
килограмм
2 125,00
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,00
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминқышқылдары– 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
литр
1 050,00
229
Нановит Макро
N – 11,1 %; Р2O5-4,03%; К2О-6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01%; В – 0,02 %; Fe – 0,02%; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары – 3%; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
литр
835,00
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 5,19 %; органикалық қышқылдар– 5,30 %; моносахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гуминді қышқылдар – 0,25 %, фульвоқышқылдары – 0,045 %
литр
925,00
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдары – 1,5 %; моносахаридтер – 0,00368 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 125,00
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары – 1,39 %; органикалық қышқылдар– 7,20%; моносахаридтер – 0,00329 %; фитогормондар – 0,00038 %
литр
900,00
233
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдары – 2,68 %; органикалық қышқылдар – 6,20 %; моносахаридтер – 0,00397 %; фитогормондар – 0,00045 %
литр
785,00
234
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдары – 2,78 %; органикалық қышқылдар– 8,35 %; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар – 0,00044 %
литр
875,00
235
Нановит Кальций
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминқышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар– 0,10 %; моносахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
875,00
236
Нановит Фосфор
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; моносахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 325,00
237
Нановит Молибден
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар– 16,5 %; моносахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 250,00
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдары – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр

2 100,00
239
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
850,00
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25грамм/литр , аминокислоты -25грамм/литр , стимуляторы роста и иммунитета растений - 10грамм/литр
литр

2 100,00
239
НАНОВИТ ТЕРРА 3:18:18 маркалы
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
850,00
НАНОВИТ ТЕРРА 5:20:5 маркалы
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА 9:18:9 маркалы
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25грамм/литр, аминқышқылдары -25грамм/литр, өсу стимуляторы және өсімдік иммунитеті - 10грамм/литр
литр

279
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества – 5,5% в них гуматы – 4,3%, фульваты – 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 500,00
280
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества – 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1,В2,С, РР, аминокислоты
литр

279
Органоминералды тыңайтқыш "HumiPro"
Минералды тыңайтқыштардың және гуминді қышқылдары тұздарының сулы қоспасы NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар – 5,5% оның ішінде гуматтар – 4,3%, фульваттар – 1,04%, кинетин, аминқышқылдар
литр
2 500,00
280
Органоминералды тыңайтқыш "VitaePro"
Минералды тыңайтқыштардың және табиғи органикалық заттардың сулы қоспасы. NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар – 2,8% оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары,
В1,В2,С, РР витаминдері, аминқышқылдары
литр

5 000,00
281
Изабион
аминокислоты и пептиды - 62,5
литр
4 787,50
282
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+00+20+8MgO+Te
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,50
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

5 000,00
281
Изабион
аминқышқылдары және пептидтер - 62,5
литр
4 787,50
282
Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+00+20+8MgO+Te маркалы
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,50
Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 17+05+13+6MgO+Te (ES) маркалы
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,50
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
285
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,00
286
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,50
287
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы 19+6+12 маркалы
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 16+06+13+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,50
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te тыңайтқышы 16+06+12+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) маркалы 16+06+11+2+Te тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+06+12+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 15+06+11+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+05+11+2+Te маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+10+18+1,3+Te маркалы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
285
Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 26+07+10+Te маркалы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,00
286
Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы 23+05+09+4MgO+Te маркалы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,50
287
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+20+20+1MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,00
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+10+20+2MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+05+10+6MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20+00+20+2MgO+Te маркалы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+08+14+3MgO+7CaO+Te
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 4,5-11-36-5MgO-TE
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 27+15+12+1MgO+Te маркалы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+52+10+1MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18+06+26+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 17+10+17+12CaO+Te маркалы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+10+30+6MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 12+05+24+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 21+10+10+8CaO+Te маркалы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18+18+18+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 07+12+36+3MgO+Te маркалы
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 11+06+18+2MgO +Te маркалы
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 14+08+14+3MgO+7CaO+Te маркалы
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 4,5-11-36-5MgO-TE маркалы
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20-10-15-2MgO-TE
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18-09-29-TE
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,50
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786,00
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000,00
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,00
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,00
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 475,00
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
294
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,00
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO

Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 20-10-15-2MgO-TE маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы 18-09-29-TE маркалы
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,50
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786,00
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000,00
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,00
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,00
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 475,00
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминқышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминқышқылдары-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер-8,8
294
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,00
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO

N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34

N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1. с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формула 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 9.0.1. Тотықтырғыш аммоний нитратымен
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Судаеритін NPK тыңайтқыш Poly-Feed 10.0.1. Аммоний нитратымен Формуласы Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқыш. NPK формуласы 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

313
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,00
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

313
Суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқыштары
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,00
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы "Акварин" 1- ден 16- дейін маркалы
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

Удобрение Muhtar 5.5.25+TE
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Удобрение Muhtar P15+TE
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.​Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,00
339
Удобрение Muhtar Combi
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.​Acid-1, ph-5-7
340
Удобрение Muhtar Kal 9 +B
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.​Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,00
341
Удобрение Muhtar HUMIC 15
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,00
342
Удобрение Muhtar ORG\L
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,00
343
Удобрение "Казуглегумус"
N - 4,11, P - 5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминовые вещества - 56
литр
325,00
344
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
887,10
345
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 миллилитр )
литр
474,10
346
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/миллилитр )
литр
961,20
347
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
1 468,80
348
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,00
349
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи

Muhtar 5.5.25+TE тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Muhtar P15+TE тыңайтқышы
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.​Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,00
339
Muhtar Combi тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.​Acid-1, ph-5-7
340
Muhtar Kal 9 +B тыңайтқышы
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.​Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,00
341
Muhtar HUMIC 15 тыңайтқышы
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,00
342
Muhtar ORG\L тыңайтқышы
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,00
343
"Казуглегумус" тыңайтқышы
N - 4,11, P - 5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминді заттар - 56
литр
325,00
344
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийлы тұздар БМВ-гуминді қышқыл-1,5
литр
887,10
345
"БАЙ" тыңайтқышы "5:6:9" маркалы
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр 2x10 төмен емес 1 миллилитр тірі жасушалар мен споралар)
литр
474,10
346
"БОРОГУМ- М" тыңайтқышы "Кешенді" маркалы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийлы тұздар БМВ-гуминді қышқылдар-1, фитоспорин-М (титр 1,5x10 төмен емес КОЕ/миллилитр)
литр
961,20
347
"БОРОГУМ- М" тыңайтқышы "Мо" маркалы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийлы тұздар БМВ-гуминді қышқыл-2, фитоспорин-М (титр төмен емес 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
1 468,80
348
Кешенді тыңайтқыш МЕГАМИКС маркалы Тұқым
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,00
349
Кешенді тыңайтқыш МЕГАМИКС маркалы Профи

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,00
350
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,00
350
Кешенді тыңайтқыш МЕГАМИКС маркалы Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
Кешенді тыңайтқыш МЕГАМИКС маркалы Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

352
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Бор
N-5, B-10
353
Удобрение HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,00
Удобрение HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO
N-15, P-30, K-15+2MgO
Удобрение HYDROFERT 20.20.20
N-20, P-20, K-20
354
Удобрение GREEN-GO 8.16.40
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,00
Удобрение GREEN-GO 6.48.18
N-6, P-48, K-18
Удобрение GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)

352
Кешенді тыңайтқыш МЕГАМИКС маркалы Бор
N-5, B-10
353
HYDROFERT 13.40.13 тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,00
HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO тыңайтқышы
N-15, P-30, K-15+2MgO
HYDROFERT 20.20.20 тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20
354
GREEN-GO 8.16.40 тыңайтқышы
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,00
GREEN-GO 6.48.18 тыңайтқышы
N-6, P-48, K-18
GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO тыңайтқышы
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум) тыңайтқышы

Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 70
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Актюбинская область
323 724 000,00

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 70 қаулысына 2 - қосымша
2021 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдері
Облыс атауы
Субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі, теңге
1
Ақтөбе облысы
323 724 000,00