О внесении изменения в решение областного маслихата от 26 августа 2021 года № 69 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах"
Решение маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2021 года № 107. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26310
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

Облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 26 тамыздағы № 69 "2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 107 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26310 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 26 августа 2021 года № 69 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 24127) следущее изменение:
перечень к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 69 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 24127 нөмерімен тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

42 811 811,2
Примечание:
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" от 25 августа 2015 года № 883
АО – Акционерное общество
ТНК – Транснациональная корпорация
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью
НАО – Некоммерческое акционерное общество
ГУ – Государственное учреждение

42 811 811,2
Ескертпе:
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың" шығындарын бюджет есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығы
АҚ – Акционерлік қоғамы
ТҰК – Трансұлттық корпорация
ШЖҚ МКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
КеАҚ – Коммерциялық емес акционерлік қоғамы
ММ – Мемлекеттік мекеме