О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 7 июня 2021 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23146. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7855) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Актобе на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 558 681,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 055 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 414 688,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 724 655,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 363 620 тысяч тенге;
2) затраты – 74 649 032,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 812 010 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 812 010 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 912 360,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 912 360,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4 481 604 тысяч тенге;

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7855 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 68 558 681,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 055 718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 414 688,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 724 655,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 363 620 мың теңге;
2) шығындар – 74 649 032,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 812 010 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 812 010 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 6 912 360,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 6 912 360,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 4 481 604 мың теңге;

погашение займов – 5 828 657 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 259 413,6 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
города Актобе
Д. Хусаинов
Секретарь маслихата
города Актобе
А. Даржанова
Приложение 1 к решению маслихата города Актобе от 7 июня 2021 года № 70

қарыздарды өтеу – 5 828 657 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 259 413,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3, 4, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Д. Хусаинов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешіміне 1 қосымша

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 610 073
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 610 073
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 7 июня 2021 года № 70
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
13 747 039
Целевые текущие трансферты
4 198 529
в том числе:
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63 114
Поддержка культурно-досуговой работы
47 768
Функционирование районных (городских) библиотек
15 346
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 684 515
Государственная адресная социальная помощь
2 483 313
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 427
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
79 861
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
557 985
Программа занятости
512 434
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
9 495
Отдел строительства района (города областного значения)
450 900
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
450 900
Целевые трансферты на развитие
9 548 510
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 280 214
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 280 214
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 268 296
Развитие транспортной инфраструктуры
1 437 591
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 284 200
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 135 585
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
410 920
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 7 июня 2021 года № 70
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
14 098 185
Целевые текущие трансферты
5 605 738
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 610 073
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 610 073
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешіміне 4 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
2
Барлығы
13 747 039
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 198 529
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63 114
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 768
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 346
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 684 515
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 483 313
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41 427
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
79 861
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
557 985
Жұмыспен қамту бағдарламасы
512 434
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
9 495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
450 900
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
450 900
Нысаналы даму трансферттері
9 548 510
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 280 214
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 280 214
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 268 296
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 437 591
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 284 200
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 135 585
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
410 920
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешіміне 5 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
2
Барлығы
14 098 185
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 605 738
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі