О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2021 года № 8141. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2024 года № 129
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19.02.2024 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7906, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в размере и порядке оказания жилищной помощи в Байганинском районе, определенным вышеуказанным решением на казахском языке:
в пункте 4:
слова "көпбалалы отбасы" заменить словами "аз қамтылған отбасы", текст на русском языке не изменяется;
пункт 10 изложить в следующей новой редакции:
"10. Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется в соответствии с Правилами по оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 октября 2020 года № 539, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21500.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области:
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
А. Тукенова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров

Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8141 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 19.02.2024 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7906 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қазақ тіліндегі шешіммен айқындалған, Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібінде:
4 тармағында:
"көпбалалы отбасы" сөздері "аз қамтылған отбасы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
10 тармақ келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21500 тіркелген, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 16 қазандағы № 539 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
2. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Тукенова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров