О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2021 года № 8139
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7901, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "4 416 313,2" заменить цифрами "4 467 606":
поступления трансфертов – цифры "3 746 434,2" заменить цифрами "3 797 727";
в подпункте 2):
затраты – цифры "4 416 313,2" заменить цифрами "4 648 333,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 37 506" заменить цифрами "-218 233,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "37 506" заменить цифрами "218 233,7":
погашение займов – цифры "41 253" заменить цифрами "41 253,6";
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "180 728,3";
пункт 8:
дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8) следующего содержания:
"5) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
7) реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".".
пункт 9:
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) организация водоснабжения населенных пунктов;
6) капитальные расходы государственного органа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8139 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7901 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 416 313,2" сандары "4 467 606" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттердің түсімдері – "3 746 434,2" сандары "3 797 727" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "4 416 313,2" сандары "4 648 333,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) – "-37 506" сандары "-218 233,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "37 506" сандары "218 233,7" сандарымен ауыстырылсын:
қарыздарды өтеу – "41 253" сандары "41 253,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "180 728,3" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 5), 6), 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
8) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту.".
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 12 марта 2021 года № 14

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 14 шешіміне қосымша