О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2021 года № 8139. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7901, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "4 416 313,2" заменить цифрами "4 467 606":
поступления трансфертов – цифры "3 746 434,2" заменить цифрами "3 797 727";
в подпункте 2):
затраты – цифры "4 416 313,2" заменить цифрами "4 648 333,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 37 506" заменить цифрами "-218 233,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "37 506" заменить цифрами "218 233,7":
погашение займов – цифры "41 253" заменить цифрами "41 253,6";
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "180 728,3";
пункт 8:
дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8) следующего содержания:
"5) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
7) реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".".
пункт 9:
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) организация водоснабжения населенных пунктов;
6) капитальные расходы государственного органа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8139 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7901 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 416 313,2" сандары "4 467 606" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттердің түсімдері – "3 746 434,2" сандары "3 797 727" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "4 416 313,2" сандары "4 648 333,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) – "-37 506" сандары "-218 233,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "37 506" сандары "218 233,7" сандарымен ауыстырылсын:
қарыздарды өтеу – "41 253" сандары "41 253,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "180 728,3" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 5), 6), 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
8) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту.".
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов

3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов

333820
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21285
006
Оказание жилищной помощи
6239
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68993
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30075
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29377
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40684
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21997
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
318
021
Капитальные расходы государственного органа
1020
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11912
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5287
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
567540
1
Жилищное хозяйство
422129
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6519
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6519
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
415610
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
399895
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3961
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3404
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8350
2
Коммунальное хозяйство
110522
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65671
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
44639
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

333820
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21285
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6239
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68993
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
30075
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29377
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40684
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40684
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21997
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
318
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1020
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11912
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5287
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
567540
1
Тұрғын үй шаруашылығы
422129
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6519
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6519
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
415610
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
399895
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3961
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
3404
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8350
2
Коммуналдық шаруашылық
110522
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65671
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
44639
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру