Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2021 года № 80. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25942. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Решение на русском языке дополнено заголовком, текст в казахском языке не меняется решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2022 № 107 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 775 064,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 823 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 934 535,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 068 405,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 513 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 379 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -317 854,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 317 854,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 70 892 тысяч тенге;
погашение займов – 46 379,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 293 341,2.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2022 № 206 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
корпоративный подоходный налог;
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие доходы от государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.

2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25942 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Орыс тіліндегі шешім тақырыбпен толықтырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 03.02.2022 № 107 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 775 064,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 823 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 934 535,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 068 405,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 513 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 379 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -317 854,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 317 854,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 70 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 379,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293 341,2.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 206 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне келесідей есептелетін болып ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы;
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 10.06.2022 № 155 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы" установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 10.06.2022 № 155 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть в районном бюджете на 2022 год трансферты на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением функций в сумме – 2 309 497 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением функций определяется на основании постановления акимата района.
5. Учесть в районном бюджете на 2022 год объемов субвенции, передаваемые из областного бюджета в сумме – 3 100 000 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемов субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме – 319 128 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 73 874 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 41 696 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 31 095 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 43 159 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 39 490 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 26 971 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 27 296 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 35 547 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью;

Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 155 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қазақстан Республикасының "2022 - 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi – 60 000 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 36 018 теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 155 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке функциялардың өзгеруіне байланысты ысыраптарды өтеуге – 2 309 497 мың теңге трансферттер ескерілсін.
Облыстық бюджетке функциялардың өзгеруіне байланысты ысыраптарды өтеу трансферттері аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі – 3 100 000 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция көлемі – 319 128 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 73 874 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 41 696 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 31 095 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 43 159 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 39 490 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 26 971 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 27 296 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 35 547 мың теңге.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;

4) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
5) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
6) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
7) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
8) развитие продуктивной занятости;
9) повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов. Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 06.09.2022 № 174 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
3) содействие занятости населения;
4) вспомогательные компенсаторные средства;
5) специальные средства передвижения;
6) протезно-ортопедические средства;
7) на санаторно-курортное лечение;
8) развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
9) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
10) развитие коммунального хозяйства;
11) приобретение автотранспорта для призывного пункта;
12) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
13) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
14) развитие транспортной инфраструктуры;
15) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
16) развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
17) на техническое обслуживание объектов газоснабжения;

4) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
5) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
6) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
7) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
8) нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға;
9) мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 06.09.2022 № 174 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредиттер түскені ескерілсін.
Кредиттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
3) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
4) көмекшi (компенсаторлық) құралдарға;
5) арнайы қозғалыс құралдарына;
6) протездік-ортопедиялық құралдарына;
7) санаторлы-курорттық емдеуге;
8) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
9) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
10) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
11) шақырту пунктіне автокөлік сатып алуға;
12) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
13) "Ауыл-Ел бесіг" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
14) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
15) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
16) "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атауы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту;
17) газбен жабдықтау нысандарына техникалық қызмет көрсетуге;

18) на поддержку культурно-досуговой работы;
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 06.09.2022 № 174 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам сельских округов на:
1) организацию водоснабжения населенных пунктов;
2) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
3) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
4) на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
5) на капитальные расходы государственного органа;
6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
7) оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
8) строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 10.06.2022 № 155 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме – 0 тысяч тенге.

18) мәдени-демалыс жұмысын қолдауға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 06.09.2022 № 174 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерге ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
1) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
2) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
3) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
4) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
5) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
6) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
7) мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету;
8) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау.
Трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 155 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы – 0 мың теңге болып бекітілсін.

Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 06.09.2022 № 174 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2022 год, согласно приложению 4.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов

Ескерту. 11 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 06.09.2022 № 174 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов

7110,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11287,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
530312,1
1
Социальное обеспечение
24812,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24812,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24812,0
2
Социальная помощь
422856,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422856,0
002
Программа занятости
264440,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13762,0
006
Оказание жилищной помощи
3,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48406,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54822,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41422,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82644,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82644,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35520,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
309,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24749,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22066,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
446651,7
1
Жилищное хозяйство
102643,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7110,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11287,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
530312,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24812,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24812,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24812,0
2
Әлеуметтiк көмек
422856,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422856,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
264440,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13762,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48406,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
54822,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41422,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82644,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82644,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35520,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
309,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24749,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22066,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
446651,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102643,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

97581,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
845,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
63228,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35638,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21504,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13574,2
006
Капитальные расходы государственного органа
559,9
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27590,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20196,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7394,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41313,0
6
Земельные отношения
20798,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20798,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20756,0
007
Капитальные расходы государственного органа
42,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20515,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20515,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20515,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22267,2
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22267,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22267,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22267,2
12
Транспорт и коммуникации
220269,0
1
Автомобильный транспорт
220269,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220269,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

97581,8
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
845,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
63228,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35638,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21504,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13574,2
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
559,9
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27590,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20196,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7394,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41313,0
6
Жер қатынастары
20798,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20798,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20756,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
42,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20515,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20515,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20515,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22267,2
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22267,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22267,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22267,2
12
Көлiк және коммуникация
220269,0
1
Автомобиль көлiгi
220269,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220269,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

Приложение 4 к решению Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 80
ПЕРЕЧЕНЬ бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Каргалинского районного бюджета на 2022 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар ТІЗІМДЕМЕСІ
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі