Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2022-2024 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2021 года № 112. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26079. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 969 991,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 879 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 580 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 044 306,3 тысяч тенге;
2) затраты – 8 183 886,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 266 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40 593 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34 327 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 220 161,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 161,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 40 593 тысяч тенге;
погашение займов - 34 327 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 895,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.11.2022 № 235 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты;
социальный налог;
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет;
плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
другие неналоговые поступления в местный бюджет, предусмотренные действующим законодательством.

2022-2024 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26079 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 969 991,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 879 928 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 580 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 30 177 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 044 306,3 мың теңге;
2) шығындар – 8 183 886,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 6 266 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 593 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 327 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 220 161,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 161,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 40 593 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 327 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 895,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 235 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны;
жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым;
жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер;
қолданыстағы заңнамамен көзделген жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер.

3. Учесть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 4 186 000 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 419 642 тысяч тенге, в том числе:
Акрапскому сельскому округу - 17 614 тысяч тенге;
Бегалинскому сельскому округу - 24 150 тысяч тенге;
Бестаускому сельскому округу - 19 577 тысяч тенге;
сельскому округу имени И.Бильтабанова - 25 786 тысяч тенге;
Булакскому сельскому округу - 27 437 тысяч тенге;
Жарсайскому сельскому округу - 23 455 тысяч тенге;
Жарыкскому сельскому округу - 20 603 тысяч тенге;
Жиренкопинскому сельскому округу - 21 515 тысяч тенге;
Кобдинскому сельскому округу - 81 466 тысяч тенге;
сельскому округу имени И.Курманова - 25 761 тысяч тенге;
Кызылжарскому сельскому округу - 18 051 тысяч тенге;
Отекскому сельскому округу - 22 845 тысяч тенге;
Сарбулакскому сельскому округу - 23 187 тысяч тенге;
Сугалинскому сельскому округу - 21 684 тысяч тенге;
Талдысайскому сельскому округу - 22 140 тысяч тенге;
Терисакканскому сельскому округу - 24 371 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
3) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
4) на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
5) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
6) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
7) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
8) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
9) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
6. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление трансфертов на развитие из областного бюджета:

3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 4 186 000 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 419 642 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ақрап ауылдық округіне - 17 614 мың теңге;
Бегалы ауылдық округіне - 24 150 мың теңге;
Бестау ауылдық округіне - 19 577 мың теңге;
И.Білтабанов атындағы ауылдық округіне - 25 786 мың теңге;
Бұлақ ауылдық округіне - 27 437 мың теңге;
Жарсай ауылдық округіне - 23 455 мың теңге;
Жарық ауылдық округіне - 20 603 мың теңге;
Жиренқопа ауылдық округіне - 21 515 мың теңге;
Қобда ауылдық округіне - 81 466 мың теңге;
И.Құрманов атындағы ауылдық округіне - 25 761 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округіне - 18 051 мың теңге;
Өтек ауылдық округіне - 22 845 мың теңге;
Сарбұлақ ауылдық округіне - 23 187 мың теңге;
Сөгәлі ауылдық округіне - 21 684 мың теңге;
Талдысай ауылдық округіне - 22 140 мың теңге;
Терісаққан ауылдық округіне - 24 371 мың теңге.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
4) кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге;
5) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
6) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
7) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
8) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
9) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен даму трансферттері түскені ескерілсін:

1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда.
Распределение указанных сумм трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на содействие занятости населения;
3) на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
4) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
5) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";

1) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
2) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға.
Аталған даму трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
3) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
5) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

6) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
7) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 11 000 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

6) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
7) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 11 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

499
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
628138,3
1
Социальное обеспечение
36241,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36241,3
005
Государственная адресная социальная помощь
36241,3
2
Социальная помощь
512315,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
512315,4
002
Программа занятости
338692,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16828,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53195,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14422
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
41917,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47259
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
79581,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79581,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29736
021
Капитальные расходы государственного органа
294,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3500
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46051
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
733396,7
1
Жилищное хозяйство
344922,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
344922,3
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
301799
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3571,5
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39551,8
2
Коммунальное хозяйство
375523,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

499
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
628138,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36241,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36241,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36241,3
2
Әлеуметтiк көмек
512315,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
512315,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
338692,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16828,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53195,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14422
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
41917,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47259
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
79581,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79581,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29736
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
294,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3500
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
46051
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
733396,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
344922,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
344922,3
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
301799
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
3571,5
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
39551,8
2
Коммуналдық шаруашылық
375523,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

73638
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27830
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
35708
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
10100
5
Планирование и статистическая деятельность
26329
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26329
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
26329
9
Прочие государственные услуги общего характера
156316
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
156316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25916
040
Развитие объектов государственных органов
5000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
125400
02
Оборона
17523
1
Военные нужды
4470
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4470
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4470
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13053
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13053
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4446
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
8607
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283541
1
Социальное обеспечение
3500
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3500
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
2
Социальная помощь
222432
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222432
002
Программа занятости
108081
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15928
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42364
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7846
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

73638
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27830
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
35708
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
10100
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
26329
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26329
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26329
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
156316
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
156316
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25916
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
5000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
125400
02
Қорғаныс
17523
1
Әскери мұқтаждар
4470
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4470
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4470
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
13053
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13053
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4446
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
8607
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
283541
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3500
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
2
Әлеуметтiк көмек
222432
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222432
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108081
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15928
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42364
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7846
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету