О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2021 года № 8170. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8004, опубликованное 19 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "47 409" заменить цифрами "23 666":
поступления трансфертов – цифры "46 009" заменить цифрами "22 266";
в подпункте 2):
затраты – цифры "47 409" заменить цифрами "25 129,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-1 463,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "1 463,9":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "1 463,9";
в пункте 4:
цифры "24 343" заменить цифрами "600";
в пункте 5:
в подпункте 1):
доходы – цифры "26 811" заменить цифрами "18 955":
поступления трансфертов – цифры "26 115" заменить цифрами "18 259";
в подпункте 2):
затраты – цифры "26 811" заменить цифрами "19 211,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-256,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "256,5":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "256,5";
в пункте 7:
цифры "8 456" заменить цифрами "600";
в пункте 8:
в подпункте 1):
доходы – цифры "45 727" заменить цифрами "21 984":
поступления трансфертов – цифры "43 927" заменить цифрами "20 184";
в подпункте 2):

Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 21 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8170 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8004 тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "47 409" сандары "23 666" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "46 009" сандары "22 266" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "47 409" сандары "25 129,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-1 463,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "1 463,9" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "1 463,9" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"24 343" сандары "600" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "26 811" сандары "18 955" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "26 115" сандары "18 259" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "26 811" сандары "19 211,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-256,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "256,5" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "256,5" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"8 456" сандары "600" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "45 727" сандары "21 984" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "43 927" сандары "20 184" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

затраты – цифры "45 727" заменить цифрами "22 468,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-484,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "484,3":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "484,3";
в пункте 11:
цифры "24 343" заменить цифрами "600";
в пункте 12:
в подпункте 1):
доходы – цифры "126 301" заменить цифрами "53 959":
поступления трансфертов – цифры "122 801" заменить цифрами "50 459";
в подпункте 2):
затраты – цифры "126 301" заменить цифрами "55 770,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-1 811,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "1 811,8":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "1 811,8";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 18 124 тысяч тенге.";
в пункте 15:
цифры "91 000" заменить цифрами "534";
в пункте 16:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 752" заменить цифрами "32 486,8":
поступления трансфертов – цифры "19 550" заменить цифрами "31 284,8";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 752" заменить цифрами "32 815,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-328,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "328,9":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "328,9";
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 11 734,8 тысяч тенге.";
в пункте 19:
в подпункте 1):
доходы – цифры "41 219" заменить цифрами "18 024":
поступления трансфертов – цифры "38 775" заменить цифрами "15 580";
в подпункте 2):
затраты – цифры "41 219" заменить цифрами "19 122";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-1 098";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "1 098":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "1 098";
в пункте 22:
цифры "24 343" заменить цифрами "600";
в пункте 23:
в подпункте 1):

шығындар – "45 727" сандары "22 468,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-484,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "484,3" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "484,3" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"24 343" сандары "600" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "126 301" сандары "53 959" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "122 801" сандары "50 459" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "126 301" сандары "55 770,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-1 811,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "1 811,8" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "1 811,8" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 18 124 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 тармақта:
"91 000" сандары "534" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 752" сандары "32 486,8" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "19 550" сандары "31 284,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "20 752" сандары "32 815,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-328,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "328,9" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "328,9" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 18-1 тармағымен толықтырылсын:
"18-1. 2021 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 11 734,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "41 219" сандары "18 024" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "38 775" сандары "15 580" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "41 219" сандары "19 122" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-1 098" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "1 098" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "1 098" сандарымен ауыстырылсын;
22 тармақта:
"24 343" сандары "600" сандарымен ауыстырылсын;
23 тармақта:
1) тармақшасында:

"36-1. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 10 967 тысяч тенге.";
"36-2. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 5 272 тысяч тенге.";
в пункте 37:
в подпункте 1):
доходы – цифры "100 125" заменить цифрами "46 551":
поступления трансфертов – цифры "94 825" заменить цифрами "41 251";
в подпункте 2):
затраты – цифры "100 125" заменить цифрами "49 013,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-2 462,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "2 462,4":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "2 462,4";
пункт 40 изложить в редакции следующего содержания:
"40. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 11 126 тысяч тенге.";
в пункте 41:
в подпункте 1):
доходы – цифры "47 789" заменить цифрами "77 570":
поступления трансфертов – цифры "45 264" заменить цифрами "75 045";
в подпункте 2):
затраты – цифры "47 789" заменить цифрами "77 763";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-193";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "193":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "193";
в пункте 43:
цифры "369" заменить цифрами "370";
дополнить пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 9 220 тысяч тенге.";
в пункте 44:
цифры "24 343" заменить цифрами "44 903";
в пункте 45:
в подпункте 1):
доходы – цифры "16 878" заменить цифрами "18 052":
поступления трансфертов – цифры "15 708" заменить цифрами "16 882";
в подпункте 2):
затраты – цифры "16 878" заменить цифрами "18 906,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-854,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "854,2":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "854,2";
дополнить пунктом 46-1 следующего содержания:

"36-1. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 10 967 мың теңге сомасында ескерілсін.";
"36-2. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 5 272 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "100 125" сандары "46 551" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "94 825" сандары "41 251" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "100 125" сандары "49 013,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-2 462,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "2 462,4" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "2 462,4" сандарымен ауыстырылсын;
40 тармақ келесі мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"40. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 11 126 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "47 789" сандары "77 570" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "45 264" сандары "75 045" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "47 789" сандары "77 763" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-193" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "193" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "193" сандарымен ауыстырылсын;
43 тармақта:
"369" сандары "370" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 43-1 тармағымен толықтырылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 9 220 мың теңге сомасында ескерілсін.";
44 тармақта:
"24 343" сандары "44 903" сандарымен ауыстырылсын;
45 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "16 878" сандары "18 052" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "15 708" сандары "16 882" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "16 878" сандары "18 906,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-854,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "854,2" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "854,2" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 46-1 тармағымен толықтырылсын:

"46-1. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 1 174 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

"46-1. 2021 жылға арналған Хазірет ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 1 174 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.