О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 533 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23299. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 533 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7872) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Мугалжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 149 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 829 476 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 408 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 233 757 тысяч тенге;
2) затраты – 17 149 489,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 349 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 528 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 21 877 тысяч тенге;
погашение займов – 16 528,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71,8 тысяч тенге.";
в пункте 10:
в подпункте 2):
цифры "3 750,0" заменить цифрами "2 500";
в подпункте 4):
цифры "22 406,0" заменить цифрами "27 413";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан - 40 198 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 11:
в подпункте 1):
цифры "82 053,0" заменить цифрами "75 339";
в подпункте 2):
цифры "89 534,0" заменить цифрами "80 288";
в подпункте 3):
цифры "56 667,0" заменить цифрами "50 979";
в подпункте 5):
цифры "23 039,0" заменить цифрами "15 655";
в подпункте 6):
цифры "29 635,0" заменить цифрами "26 042";
в подпункте 7):
цифры "17 951,0" заменить цифрами "15 639,7";
в подпункте 8):

Мұғалжар аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23299 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7872 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 149 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 829 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 408 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 778 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 233 757 мың теңге;
2) шығындар – 17 149 489,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 349 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 528 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 21 877 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 528,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71,8 мың теңге.";
10 тармақта:
2) тармақшасында:
"3 750,0" сандары " 2 500" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"22 406,0" сандары "27 413" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға - 40 198 мың теңге.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
11 тармақта:
1) тармақшасында:
"82 053,0" сандары "75 339" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"89 534,0" сандары "80 288" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"56 667,0" сандары "50 979" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"23 039,0" сандары "15 655" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"29 635,0" сандары "26 042" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
"17 951,0" сандары "15 639" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында:

51 038
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 365
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
40 673
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 346 433
1
Социальное обеспечение
205 301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
205 301
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
205301
2
Социальная помощь
1 089 777
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 089 777
002
Программа занятости
630 642
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 585
006
Оказание жилищной помощи
6 420
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 587
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 959
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
160 323
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 261
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 355
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 102
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
642
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 210
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 401
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 775 101,8
1
Жилищное хозяйство
1 628 104
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
584 801
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

51 038
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 365
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
40 673
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 346 433
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
205 301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
205 301
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
205301
2
Әлеуметтiк көмек
1 089 777
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 089 777
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
630 642
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 585
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 420
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 587
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66 959
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
160 323
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 261
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 355
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 355
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 102
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
642
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 210
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 401
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 775 101,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 628 104
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
584 801
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 286
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17 286
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
90 048
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 805
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 405
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 400
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
60 243
001
Услуг по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 066
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
44 177
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
379 859
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
379 859
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 644
036
Развитие газотранспортной системы
28 644
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
351 215
036
Развитие газотранспортной системы
351 215
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 347
6
Земельные отношения
32 076
463
Отдел земельных отношений района (города областногозначения)
32 076
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 058
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 018
004
Организация работ по зонированию земель
6 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 271
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 271
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 271
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 527
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 527
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 527
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 286
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17 286
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
90 048
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 805
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 405
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 400
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
60 243
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 066
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
44 177
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
379 859
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
379 859
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 644
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
28 644
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
351 215
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
351 215
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 347
6
Жер қатынастары
32 076
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32 076
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 058
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 018
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 271
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 271
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 271
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 527
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 527
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 527
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер