О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 616 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 74. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23286. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы" № 616 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26761,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1074,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25657,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27886,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по опреациям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1124,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1124,5 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1124,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответствии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №605 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2021-2023 годы" учесть в бюджете Есет Котибарулы сельского округа на 2021 год из районного бюджета следующие текущие целевые трансферты:
на текущие расходы – 5014,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 5843,8 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых текщих трансфертов определяется на основании решения акима Есет Котибарулы сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 616 "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23286 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 616 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7881 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26761,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1074,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25657,8 мың теңге;
2) шығындар – 27886,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін кірістер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1124,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1124,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1124,5 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетіне мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін :
ағымдағы шығындарға - 5014,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 5843,8 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.