О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 615 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 73. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23359. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы" № 615 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7882) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28835,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10674,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 486,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17675,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32921,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4086,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4086,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4086,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 615 "2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23359 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 615 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7882 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28835,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 486,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17675,0 мың теңге;
2) шығындар – 32921,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4086,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4086,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4086,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.