О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 622 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 июля 2021 года № 83. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23486
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы" № 622 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7877) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22648,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1233,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21408,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23196,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -548,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 548,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 548,3 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 5 изложить в новой редакции:
"на благоустройство населенных пунктов – 2829,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 83 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23486 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 622 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7877 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22648,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21408,0 мың теңге;
2) шығындар – 23196,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -548,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 548,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 548,3 мың теңге.".
5 тармақтың үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"елді мекендерді көркейтуге – 2829,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.