О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 466 "О бюджете города Талдыкорган на 2021-2023 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 11 ноября 2021 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25397
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 466 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5843) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 32 924 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 235 988 тысяч тенге;
неналоговые поступления 804 163 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 744 769 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27 140 037 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 1 115 тысяч тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 3 тысячи тенге;
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 1 112 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 27 138 922 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 743 588 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 9 512 533 тысячи тенге;
субвенции из областного бюджета 11 744 564 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 87 915 тысяч тенге;
субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера 50 322 тысячи тенге;
2) затраты 39 367 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 8 420 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 24 502 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 32 922 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 434 051 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 434 051 тысяча тенге:

Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 466 "Талдықорған қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25397 болып тіркелді
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 466 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5843 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 924 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 235 988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 804 163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 744 769 мың теңге;
трансферттер түсімі 27 140 037 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер 1 115 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 3 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 1 112 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 27 138 922 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 743 588 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 9 512 533 мың теңге;
облыстық бюджеттен түсетiн субвенциялар 11 744 564 мың теңге;
заңнаманың қабылданыуына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 87 915 мың теңге;
республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер субвенциялары 50 322 мың теңге;
2) шығындар 39 367 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 8 420 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 24 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32 922 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 434 051 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 434 051 мың теңге:

поступление займов 6 110 809 тысяч тенге;
погашение займов 378 508 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 701 750 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Приложение к решению маслихата от 11 ноября 2021 года № 87

қарыздар түсімі 6 110 809 мың теңге;
қарыздарды өтеу 378 508 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 701 750 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан
Мәслихаттың 2021 жылғы 11 қарашадағы № 87 шешіміне қосымша