О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56-329 "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 5-21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23015
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56-329 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5856) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 5 599 181 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 174 805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 584 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 379 992 тысячи тенге;
2) затраты 5 757 767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 086 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8 751 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 166 672 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 166 672 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 8 751 тысяча тенге;
погашение займов 57 593 тысячи тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-329 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 5-21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 маусымда № 23015 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56-329 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 599 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 174 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 584 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 379 992 мың теңге;
2) шығындар 5 757 767 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 086 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 166 672 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 166 672 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу 57 593 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 215 514 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Ж. Капалов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 12 мая 2021 года № 5-21

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 215 514 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Капалов
Текелі қалалық мәслихатының
[атшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 5-21 шешіміне қосымша