О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 13 января 2021 года № 57-347 "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 16 июня 2021 года № 6-24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23379
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 57-347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5873) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 24 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 310 тысяч тенге;
2) затраты 24 642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 тысячи тенге.".

Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 6-24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 шілдеде № 23379 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5873 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 638 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 310 мың теңге;
2) шығындар 24 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 4 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата А. Отарбаев
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 16 июня 2021 года № 6-24
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 13 января 2021 года № 57-347
Бюджет Рудничного сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Отарбаев
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 6-24 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы