О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2021-2023 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 15 января 2021 года № 1-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2021 года № 5886.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 38 568 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 993 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33575 тысяча тенге;
2) затраты 41 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 066 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 066 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 066 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2021 № 11-53 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 25 497 тысяч тенге:
налоговые поступления 17 532 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 7 965 тысяч тенге;
2) затраты 25 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.

Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1-10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 қаңтарда № 5886 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38568 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 575 мың теңге;
2) шығындар 41 318 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 066 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 066 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 066 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 11-53 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 497 мың теңге:
салықтық түсімдер 17 532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 7 965 мың теңге;
2) шығындар 25 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 774 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 774 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 07.09.2021 № 6-28 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 774 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 774 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 07.09.2021 № 6-28 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров