О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 апреля 2021 года № 5-32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 апреля 2021 года № 5939
В соответствии c пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 82-366 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5869, опубликован 21 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 23 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 624 тысячи тенге;
2) затраты 23 152 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 334 тысячи тенге;
2) затраты 28 431 тысяча тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5-32 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 сәуірде № 5939 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5869 тіркелген, 2021 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 23 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 2 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 624 мың теңге;
2) шығындар 23 152 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 мың теңге.";
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 28 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 9 096 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 334 мың теңге;
2) шығындар 28 431 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 22 297 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 358 тысяч тенге;
2) затраты 22 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 39 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 741 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 057 тысяч тенге;
2) затраты 39 799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 мың теңге.";
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 1 939 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 358 мың теңге;
2) шығындар 22 299 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 мың теңге.";
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 14 741 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 25 057 мың теңге;
2) шығындар 39 799 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 мың теңге.";
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложения 1, 7, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 58, 61, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата С. Алимкулова
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата
от 21 апреля 2021 года № 5-32

2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 58, 61, 70-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Алимкулова
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5-32 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2
8
Используемые остатки бюджетных средств
2
01
Остатки бюджетных средств
2
1
Свободные остатки бюджетных средств
2
01
Свободные остатки бюджетных средств
2
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5-32
Приложение 7 к решению Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366
Бюджет Аксенгирского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5-32 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешіміне 7-қосымша
Ақсеңгір ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I.Кірістер