О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 72-218 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 19 ноября 2021 года № 12-54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25532
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 72-218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5849) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 24 831 724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 609 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 211 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 375 243 тысячи тенге;
поступление трансфертов 19 809 651 тысяча тенге;
2) затраты 26 703 542 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 167 417 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 233 527 тысяч тенге;
вознаграждения по кредитам,выданным из государственного бюджета 88 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 66 022 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 40 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 12-54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 3 желтоқсанда № 25532 болып тіркелді
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5849 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 24 831 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 609 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 211 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 375 243 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 809 651 мың теңге;
2) шығындар 26 703 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 167 417 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 233 527 мың теңге;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар 88 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 66 022 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 40 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 079 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 079 235 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 132 902 тысячи тенге;
погашение займов 66 022 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 079 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 079 235 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 2 132 902 мың теңге;
қарыздарды өтеу 66 022 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов