О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2021-2023 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 13 января 2021 года № 80-441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2021 года № 5885.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 100 392 тысячи тенге:
налоговые поступления 17 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 932 тысячи тенге;
2) затраты 106 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 016 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6016 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинкого районного маслихата Алматинской области от 06.09.2021 № 15-53 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 32 641 тысяча тенге:
налоговые поступления 3 643 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 998 тысяч тенге;
2) затраты 33 815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 174 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 174 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 80-441 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 қаңтарда № 5885 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 392 мың теңге:
салықтық түсімдер 17 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 932 мың теңге;
2) шығындар 106 408 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 016 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6016 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 016 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.09.2021 № 15-53 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 641 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 643 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 998 мың теңге;
2) шығындар 33 815 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 174 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 174 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Ескельдинкого районного маслихата Алматинской области от 06.09.2021 № 15-53 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессиии Ескельдинского районного маслихата А. Тайжанов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 174 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.09.2021 № 15-53 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
13. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Тайжанов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев