О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 69-270 "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 9 августа 2021 года № 10-32. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2021 года № 24047
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года под № 69-270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5848) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 178 280 357 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 172 556 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 824 354 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4 876 095 тысяч тенге;
2) затраты 179 051 121 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 73 015 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 132 514 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 59 499 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 10-32 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 19 тамызда № 24047 болып тіркелді
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 178 280 357 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 172 556 870 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 23 038 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 824 354 мың теңге;
трансферттер түсiмі 4 876 095 мың теңге;
2) шығындар 179 051 121 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 73 015 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 132 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 59 499 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 843 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 843 779 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 382 514 тысячи тенге;
погашение займов 189 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 650 469 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря Илийского районного маслихата А. Иманбеков

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 843 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 843 779 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 382 514 мың теңге;
қарыздарды өтеу 189 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 650 469 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Иманбеков

84 632
006
Оказание жилищной помощи
10 866
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
183 812
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 671
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
200 663
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
417 361
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
81 910
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
148 581
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103 331
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
24 691
021
Капитальные расходы государственного органа
2 300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 441
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
45 250
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
45 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 982 089
1
Жилищное хозяйство
1 972 742
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1 034 871
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1 034 871
467
Отдел строительства района (города областного значения)
480 534
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
384 799
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
95 735
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
457 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
31 660
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

84 632
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 866
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
183 812
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 671
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
200 663
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
417 361
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
81 910
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
148 581
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103 331
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
24 691
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 441
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 250
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
45 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 982 089
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 972 742
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1 034 871
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1 034 871
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
480 534
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
384 799
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
95 735
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
457 337
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
31 660
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру