О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-283 "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 12 ноября 2021 года № 17-51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25456
Маслихат Каратальского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5846) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 225 661 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 192 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 84 553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 36 070 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 912 062 тысячи тенге;
2) затраты 6 344 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 51 831 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 76 485 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24 654 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 17-51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 30 қарашада № 25456 болып тіркелді
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5846 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 225 661 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 192 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 84 553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 36 070 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 912 062 мың теңге;
2) шығындар 6 344 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 51 831 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 76 485 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24 654 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 170 529 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 170 529 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 76 485 тысяч тенге;
погашение займов 50 621 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 144 665 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 170 529 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 170 529 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 76 485 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 144 665 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев