О признании утратившими силу некоторых решений Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2021 года № 03-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2021 года № 5901
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кербулакского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Ракимбекову Гулмиру Абдигалиевну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата А. Жанаберлиев
Секретарь Кербулакского
районного маслихата К. Бекиев
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 03-20
Перечень некоторых решений Кербулакского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Кербулакском районе" от 05 апреля 2016 года № 02-16 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3789, опубликован 03 мая 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" от 15 марта 2018 года № 28-153 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4624, опубликован 17 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28-153 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" от 22 ноября 2018 года № 41-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4884, опубликован 28 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. "О внесении изменений и дополнения в решение Кербулакского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28-153 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" от 5 мая 2020 года № 56-331 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5525, опубликован 18 мая 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 03-20 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 наурызда № 5901 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ракимбекова Гулмира Абдигалиевнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Жанаберлиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының
[атшысы К. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 03-20 шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кербұлақ ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 02-16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3789 тіркелген, 2016 жылдың 03 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28-153 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4624 тіркелген, 2018 жылдың 17 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 28-153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 22 қарашадағы № 41-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4884 тіркелген, 2018 жылдың 28 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28-153 "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 5 мамырдағы № 56-331 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5525 тіркелген, 2020 жылдың 18 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).