О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2021-2023 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11 января 2021 года № 70-287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5877.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
доходы 631 673 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 558 086 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 73 587 тысяч тенге;
2) затраты 679 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 48 093 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 48 093 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 48 093 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 15-55 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы 133 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 92 554 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 474 тысячи тенге;
2) затраты 146 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 381 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 381 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 13 381 тысяча тенге.

Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 70-287 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5877 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 631 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 558 086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73 587 мың теңге;
2) шығындар 679 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 48 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 48 093 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 48 093 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 15-55 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 133 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 92 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 474 мың теңге;
2) шығындар 146 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 378 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) 13 378 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13 381 мың теңге.

Талгар город 375 976 тысяч тенге;
Алатауский сельский округ 37 826 тысяч тенге;
Белбулакский сельский округ 50 714 тысячи тенге;
Бесагашский сельский округ 67 980 тысяч тенге;
Гулдалинский сельский округ 38 873 тысячи тенге;
Кендалинский сельский округ 24 406 тысяч тенге;
Кайнарский сельский округ 13 033 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ 98 343 тысячи тенге;
Туздыбастауский сельский округ 81 486 тысяч тенге.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

Талғар қаласы 375 976мың теңге;
Алатау ауылдық округі 37 826 мың теңге;
Белбұлақ ауылдық округі 50 714 мың теңге;
Бесағаш ауылдық округі 67 980 мың теңге;
Гүлдала ауылдық округі 38 873 мың теңге;
Кеңдала ауылдық округі 24 406 мың теңге;
Қайнар ауылдық округі 13 033 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі 98 343 мың теңге;
Тұздыбастау ауылдық округі 81 486 мың теңге.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата С. Куракпаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 11 января 2021 года № 70-287
Бюджет города Талгар на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 15-55 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Куракпаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 70-287 шешіміне 1-қосымша
2021 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талағар аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 15-55 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 13 к решению Талгарского районного маслихата от 11 января 2021 года № 70-287
Бюджет Бескайнарского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 13 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 15-55 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 70-287 шешіміне 13-қосымша
2021 жылғы Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 13 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талағар аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 15-55 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер