О бюджете Уйгурского района на 2022-2024 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2021 года № 7-17-86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26148.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 8 537 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 586 614 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 321 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 123 840 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 819 145 тысяч тенге;
2) затраты 8 724 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 851 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 55 135 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 44 284 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)197 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 197 807 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 55 135 тысяч тенге;
погашение займов 44 284 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 186 957 тенге
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2022 № 7-34-159 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 426 215 тысяч тенге, в том числе:
Шонжынскому сельскому округу 78 704 тысяч тенге;
Сумбинскому сельскому округу 32 669 тысяч тенге;
Киргизсайскому сельскому округу 24 924 тысячи тенге;
Больше-Аксускому сельскому округу 19 670 тысяч тенге;
Аватскому сельскому округу 25 929 тысяч тенге;
Тиирменскому сельскому округу 30 323 тысячи тенге;
Актамскому сельскому округу 31 947 тысяч тенге;
Дардамтинскому сельскому округу 25 634 тысячи тенге;
Кетпенскому сельскому округу 30 628 тысяч тенге;
Мало-Деханскому сельскому округу 26 739 тысяч тенге;
Калжатскому сельскому округу 21 979 тысяч тенге;
Бахарскому сельскому округу 21 791 тысяча тенге;

Ұйғыр ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 28 желтоқсанда № 26148 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 537 920 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 586 614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 123 840 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 819 145 мың теңге;
2) шығындар 8 724 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10 851 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 55 135 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 44 284 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 197 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 197 807 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 55 135 мың теңге;
қарыздарды өтеу 44 285 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 186 957 теңге
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 7-34-159 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 426 215 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Шонжы ауылдық округіне 78 704 мың теңге;
Сүмбе ауылдық округіне 32 669 мың теңге;
Қырғызсай ауылдық округіне 24 924 мың теңге;
Үлкен Ақсу ауылдық округіне 19 670 мың теңге;
Ават ауылдық округіне 25 929 мың теңге;
Тиірмен ауылдық округіне 30 323 мың теңге;
Ақтам ауылдық округіне 31 947 мың теңге;
Дардамты ауылдық округіне 25 634 мың теңге;
Кетпен ауылдық округіне 30 628 мың теңге;
Кіші Дихан ауылдық округіне 26 739 мың теңге;
Қалжат ауылдық округіне 21 979 мың теңге;
Бахар ауылдық округіне 21 791 мың теңге;

Таскарасускому сельскому округу 28 882 тысячи тенге;
Шарынскому сельскому округу 26 396 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках государственной программы развития регионов до 2025 года.
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяется на основании постановления акимата Уйгурского района.

Тасқарасу ауылдық округіне 28 882 мың теңге;
Шарын ауылдық округіне 26 396 мың теңге.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Ұйғыр ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 44 916 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению маслихата Уйгурского района от 27 декабря 2021 года № 7-17-86
Бюджет Уйгурского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2022 № 7-34-159 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 44 916 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ұйғыр ауданының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 7-34-159 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

47 641
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 567
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
155 263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 161
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 659
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71 064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 356
021
Капитальные расходы государственного органа
903
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 679
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
951 647
1
Жилищное хозяйство
569 578
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
569 578
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
468 352
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101 226
2
Коммунальное хозяйство
359 885
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
359 885
005
Развитие коммунального хозяйства
9 305
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
348 779
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 801
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
22 184
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
22 184
3
Благоустройство населенных пунктов
16 783
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 401
015
Освещение улиц в населенных пунктах

47 641
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 567
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
155 263
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
101 161
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 659
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71 064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
70 564
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 356
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 679
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
500
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
951 647
1
Тұрғын үй шаруашылығы
569 578
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
569 578
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
468 352
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
101 226
2
Коммуналдық шаруашылық
359 885
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
359 885
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жұмыс істеуі
9 305
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
348 779
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 801
3
Елді-мекендерді көркейту
22 184
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 184
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
16 783
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
5 401
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк

50 471
006
Оказание жилищной помощи
35 468
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 089
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
165 061
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
192 329
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85 021
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70 547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 670
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 080
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 797
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
722 390
2
Коммунальное хозяйство
722 390
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
722 390
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
722 390
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
542 173
1
Деятельность в области культуры
275 362
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
275 362
009
Поддержка культурно-досуговой работы
275 362
2
Спорт
53 805
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
53 805
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
46 127
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 678
3
Информационное пространство
120 799
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)

50 471
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
35 468
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 089
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
165 061
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
192 329
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85 021
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70 547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
65 547
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 670
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 080
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 797
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
722 390
2
Коммуналдық шаруашылық
722 390
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
722 390
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
722 390
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
542 173
1
Мәдениет саласындағы қызмет
275 362
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
275 362
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
275 362
2
Спорт
53 805
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
53 805
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
46 127
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 678
3
Ақпараттық кеңiстiк
120 799
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі

47 705
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 878
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
67 318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
29 418
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 900
02
Оборона
61 731
1
Военные нужды
21 375
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 375
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 375
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
40 356
122
Аппарат акима района (города областного значения)
40 356
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
40 356
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 412
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
12 412
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 412
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 412
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 324 398
1
Социальное обеспечение
538 438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
538 438
005
Государственная адресная социальная помощь
538 438
2
Социальная помощь
713 438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
713 438
002
Программа занятости
80 303
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54 003
006
Оказание жилищной помощи
37 950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57 875
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 930
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
176 615
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

47 705
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 878
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
67 318
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 418
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
37 900
02
Қорғаныс
61 731
1
Әскери мұқтаждар
21 375
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
21 375
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 375
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
40 356
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
40 356
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
40 356
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 412
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
12 412
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 412
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 412
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 324 398
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
538 438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
538 438
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
538 438
2
Әлеуметтiк көмек
713 438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
713 438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
80 303
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54 003
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
37 950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57 875
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 930
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
176 615
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету