О признании утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 15 февраля 2019 года № 42-7 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, утилизацию твердых бытовых отходов по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 26 марта 2021 года № 3-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2021 года № 4931
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 15 февраля 2019 года № 42-7 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, утилизацию твердых бытовых отходов по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4107, опубликовано 26 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Таразского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Таразского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Таразского
городского маслихата Н. Абильдаев
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев

"Тараз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, арналған тарифтерін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпанындағы № 42-7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 4931 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, арналған тарифтерін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпанындағы № 42-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4107 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 26 ақпанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Тараз қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Тараз қалалық мәслихаты интернет-ресурста орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Н. Абильдаев
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев