О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2020 года №66-3 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 18 июня 2021 года № 5-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23182
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №66-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4875) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 825 116 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 14 872 926 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 878 080 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 906 953 тысяч тенге;
2) затраты – 74 711 526 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 563 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 13 563 598 тысяч тенге:
поступление займов – 16 050 133 тенге;
погашение займов – 4 799 988 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2021 год в сумме 778 334 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Таразского
городского маслихата А. Абделі
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского

"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы Тараз қалалық мәслихатының №66-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 5-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23182 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы Тараз қалалық мәслихатының №66-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4875 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 825 116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 872 926 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 3 878 080 мың теңге;
трансферттер түсімі– 42 906 953 мың теңге;
2) шығындар – 74 711 526 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 563 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 563 598 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 050 133 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 799 988 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 778 334 мың теңге сомасында бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Абделі
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының