О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 66-3 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 29 ноября 2021 года № 9-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25545
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 66-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4875) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 354 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 15 209 232 мың теңге;
неналоговым поступлениям – 368 336 мың теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 581 883 мың теңге;
поступлениям трансфертов – 41 194 855 мың теңге;
2) затраты – 74 144 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 788 399 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 801 772 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 13 373 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 578 461 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 578 461 тысяч тенге:
поступление займов – 16 064 996 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы Тараз қалалық мәслихатының № 66-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 9-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25545 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 354 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 209 232 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 368 336 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 8 581 883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 194 855 мың теңге;
2) шығындар – 74 144 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 788 399 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 801 772 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 373 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 578 461 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 578 461 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 064 996 мың теңге;