Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жамбылском районе на 2021 год
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 18 марта 2021 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2021 года № 4916
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2021 жылға Жамбыл ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 129 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 4916 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес, Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников организации по Жамбылскому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Жамбылского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы.

1. Жамбыл ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық және меншік нысандарына қарамастан ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санынан пайыздық көрсетілімінде 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру бойынша квота шараларының ұйымдастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции. Обеспечить размещение на официальном интернет-ресурсе района.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Баккараев Олжаса Елебековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Жамбылского района С. Арубаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
№ 129 от 18 марта 2021 года
Квоты рабочих мест для трудоустройства граждан состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц состоящих на учете службы пробации
Для граждан освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аса-су" акимата Жамбылского района Жамбылской области
34
0,7%
1
0,7%
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бином"

3. "Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін. Ауданның ресми интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Олжас Елебекұлы Баққараевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі С. Арубаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 129 қаулысына қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Аса-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
34
0,7%
1
0,7%
1
2
"Бином" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі