О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №74-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 1 октября 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24734
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №74-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4860) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакций:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 924 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 447 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 348 539 тысяч тенге.
2) затраты – 19 577 970 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 29 606 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 682 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 867 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 61 257 тысяч тенге;
погашение займов – 27 981 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 649 591 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в новой редакций:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в объеме 10 688 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жамбылского районного
маслихата Р. Сеитов
Приложение к решению
Жамбылского районного
маслихата от 1 октября 2021
года № 9-2
Приложения №1 к решению
Жамбылского районного

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №74-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24734 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №74-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4860 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін;
1) кірістер – 18 924 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 447 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 348 539 мың теңге.
2) шығындар – 19 577 970 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 606 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 651 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 682 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682 867 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 981 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 649 591 мың теңге".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 10 688 мың теңге мөлшерінде бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
1 қазандағы № 9-2 шешіміне
қосымша
Жамбыл аудандық