О признании утратившим силу решения Жуалынского районного маслихата от 31 октября 2017 года № 18-3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 16-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25603
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жуалынского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 31 октября 2017 года № 18-3 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3578).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков

Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 қазандағы № 18-3 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 16-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25603 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы № 18-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3578 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков