О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2021 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 мая 2021 года № 4974
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 4-2 от 12 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года №52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4936) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4871, опубликовано 29 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14736344" заменить цифрами "14775356";
цифры "13004546" заменить цифрами "13043558";
в подпункте 2):
цифры "14736344" заменить цифрами "15179064";
в подпункте 5):
цифры "-112803" заменить цифрами "-516511";
в подпункте 6):
цифры "112803" заменить цифрами "516511";
поступление займов цифры "148767" заменить цифрами "452399";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "100076";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4974 болып
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы және "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуіріндегі №4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4936 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4871 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 29 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14736344" сандары "14775356" сандарымен ауыстырылсын;
"13004546" сандары "13043558" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"14736344" сандары "15179064" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-112803" сандары "-516511" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"112803" сандары "516511" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "148767" сандары "452399" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "100076" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию седьмого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления, индустриально-инновационного развития и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессий Меркенского
районного маслихата З. Бейсенбаева
Секретарь Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2020 года №79-3
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетінші шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық- иновациялық даму, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы З. Бейсенбаева
Меркі аудандық
мәслихат хатшысы М. Кокрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№79-3 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

1000
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3600
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4258
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13888
008
Развитие объектов спорта
13888
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
139497
006
Функционирование районных (городских) библиотек
138497
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
30000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12342
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
89562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32646
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
56850
006
Капитальные расходы государственного органа
66
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
258198
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
214333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22719
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
191614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23697
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23004
007
Капитальные расходы государственного органа
693
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20168
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20168
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
53090
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
38006
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

1000
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4258
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13888
008
Cпорт объектілерін дамыту
13888
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
139497
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
138497
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
1000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
30000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12342
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12342
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
89562
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32646
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
56850
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
258198
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
214333
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22719
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
191614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23697
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23004
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
693
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20168
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
20168
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
53090
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38006
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу