О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 71-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 11-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25686
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О районном бюджете 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года №71-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4859) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 188 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 513 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 426 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 124 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 628 349 тысяч тенге.
2) затраты – 10 337 668 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 001 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 163 365 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 364 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -267 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 267 270 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 163 365 тысяч тенге;
погашение займов – 45 364 тысяч тенге;

Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 71-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25686 болып тіркелді
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №71-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4859 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 188 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -1 513 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 426 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 124 мың теңге;
трансферттер түсімі- 8 628 349 мың теңге;
2) шығындар - 10 337 668 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 118 001 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 163 365 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –45 364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -267 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 267 270 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 163 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 364 мың теңге;

709669
002
Программа занятости
567873
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10558
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
863
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15683
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84886
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1190
021
Капитальные расходы государственного органа
464
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8218
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3415
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
730
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19349
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1058959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
172360
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
117816
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29044
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
860155
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
102311
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
757844
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26444
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
26444
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
499560
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

709669
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
567873
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10558
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
863
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15683
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
29707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118252
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84886
011
Жәрдемақылардыжәнебасқадаәлеуметтіктөлемдердіесептеу, төлеуменжеткізубойыншақызметтергеақытөлеу
1190
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8218
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3415
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
730
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19349
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1058959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
172360
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
117816
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29044
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
25500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
860155
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
102311
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
757844
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26444
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
26444
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
499560
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

3539
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29423
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29423
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27898
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27898
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная
деятельность
47161
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
47161
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
46628
015
Капитальные расходы государственного органа
533
12
Транспорт и коммуникации
253081
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
189697
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
189697
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63384
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
63384
13
Прочие
760114
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30995
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30995
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
46161
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
46161
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
363980
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
363980
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
318978
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
318978
14
Обслуживание долга
67
452
Отдел финансов района (города областного значения)
67
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
67
15
Трансферты
5493339
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5493339
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

3539
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29423
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29423
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27898
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27898
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
47161
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
47161
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46628
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
533
12
Көлiк және коммуникация
253081
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
189697
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
189697
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63384
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
63384
13
Басқалар
760114
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30995
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30995
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
46161
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
46161
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
363980
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
363980
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
318978
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
318978
14
Борышқа қызмет көрсету
67
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
67
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
67
15
Трансферттер
5493339
452
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5493339
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару