О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2020 года № 64-5 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 19 апреля 2021 года № 4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 апреля 2021 года № 4952
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 12 апреля 2021 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2020 года № 64-5 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4876, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 января 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "16 188 553" заменить цифрами "16 240 811";
цифры "3 255 199" заменить цифрами "3 255 749";
цифры "4 520" заменить цифрами "18 708";
цифры "1 500" заменить цифрами "5 608";
цифры "12 927 334" заменить цифрами "12 960 746";
в подпункте 2):
цифры "16 188 553" заменить цифрами "16 942 800";
в подпункте 5):
цифры "-102 911" заменить цифрами "-804 900";
в подпункте 6):
цифры "102 911" заменить цифрами "804 900";

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы № 64-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 4-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 4952 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 4-2 шешімі негізінде (Нормативті құқықтық актілердіңмемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген) Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 болып тіркелген, 2021 жылдың 05 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"16 188 553" сандары "16 240 811" сандарымен ауыстырылсын;
"3 255 199" сандары "3 255 749" сандарымен ауыстырылсын;
"4 520" сандары "18 708" сандарымен ауыстырылсын;
"1 500" сандары "5 608" сандарымен ауыстырылсын;
"12 927 334" сандары "12 960 746" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 188 553" сандары "16 942 800" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-102 911" сандары "-804 900" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"102911" сандары "804900" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "157 518" заменить цифрами "556 030";
цифры "0" заменить цифрами "303 477";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района Турара Рыскулова С. Бисембаев
Секретарь маслихата
района Турара Рыскулова Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 51-5 от 23 декабря 2019 года
Бюджет района на 2021 год
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"157 518" сандары "556 030" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "303 477" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы С. Бисембаев
Тұрар Рысқұлов
аудандық мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т. Рысқұлов аудандық
мәслихаттың
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 64-5 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

13740
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13740
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
29136
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29136
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28534
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28534
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16233
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11398
015
Капитальные затраты государственного органа
903
12
Транспорт и коммуникации
125694
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125694
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18000
045
За счет местного бюджета
107694
13
Прочие
351588
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
87786
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
87786
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26068
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
26068
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
202734
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202734
15
Трансферты
8811727
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8811727
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
8811727
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
102911
5
Бюджетные кредиты
157518
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
157518
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

13740
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13740
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29136
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29136
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28534
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28534
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16233
013
Аудан аумағын қала құрылысы схемалары, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, ауылдардың және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11398
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
12
Көлік және коммуникация
125694
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125694
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18000
045
Жергілікті бюджет қаражат есебінен
107694
13
Басқалар
351588
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
87786
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
87786
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26068
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
26068
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
202734
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
202734
15
Трансферттер
8811727
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8811727
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
8811727
IІІ. Таза бюджетті кредиттеу
102911
5
Бюджеттік кредиттер
157518
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
157518
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі