О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2020 года №64-5 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение района маслихата Т.Рыскулова Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 11-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25750
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №64-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №4876) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17894888 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3475069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26741 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7783 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 14385295 тысяч тенге;
2) затраты - 18232472 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 46030 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 100637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 54607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -34107 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -34107 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -349507 тысяч тенге;

Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы №64-5 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25750 болып тіркелді
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №64-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4876 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17894888 мың теңге;
салықтық түсімдер -3475069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -26741 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7783 мың теңге;
трансферттер түсімі -14385295 мың теңге;
2) шығындар -18232472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -46030 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -100637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -54607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -34107 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 34107 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -349507 мың теңге;

376158
005
Государственная адресная социальная помощь
376158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
942691
002
Программа занятости
677585
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40897
006
Оказание жилищной помощи
536
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35225
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3497
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58087
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51459
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
75405
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54604
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6000
021
Капитальные расходы государственного органа
350
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
18028
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
50521
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
248
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9084
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2708410
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1597927
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
865583
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
732344
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1110483
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
75450
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1450
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
997907
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9532
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов

376158
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
376158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
942691
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
677585
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40897
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
536
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35225
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3497
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58087
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
51459
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
75405
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138835
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54604
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18028
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50521
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
248
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9084
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2708410
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1597927
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
865583
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
732344
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1110483
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
75450
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1450
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
997907
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9532
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету

26209
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
51207
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21345
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19627
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
1718
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
25661
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25661
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58099
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58099
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
45798
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11398
015
Капитальные затраты государственного органа
903
12
Транспорт и коммуникации
131516
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
131516
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
10400
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
117116
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
1616317
452
Отдел финансов района (города областного значения)
21494
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21494
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
764813
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
764813
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
221702
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
221702
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
234485
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

26209
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
51207
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21345
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19627
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1718
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25661
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
25661
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58099
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58099
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45798
013
Аудан аумағын қала құрылысы схемалары, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, ауылдардың және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11398
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
12
Көлік және коммуникация
131516
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
131516
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10400
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
117116
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
1616317
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
21494
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21494
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
764813
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
764813
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
221702
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
221702
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
234485
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру